خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/12/24 13:27
شناسه خبر : 38193

۴۳ میلیارد ریال جهیزیه در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار و 336 فقره کمک هزینه جهیزیه با اعتبار 43 میلیارد ریال به نوعروسان زیر پوشش این نهاد از ابتدای امسال تاکنون پرداخت‌شده است. ...

قباد مبشری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اعتبار پرداختی برای هدیه به داماد‌های مددجو در سال جاری را ۲۱ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت:این مبلغ برای یکهزار و ۴۲۰ داماد تحت حمایت این نهاد هزینه شده است.
وی بیان کرد: ۲ میلیارد و ۷۰ میلیون ریال نیز کمک ‌هزینه برای ازدواج مجدد ۶۶ زن پرداخت شد.
مبشری عنوان کرد: یکی از اقدام های مؤثر کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد در زمینه حفظ بنیان خانواده اهدای جهیزیه و پرداخت کمک‌ هزینه ازدواج به زوج های جوان زیر پوشش است.
وی ابراز داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد در شرایط کنونی و با توجه به هزینه ‌های سنگین ازدواج مسیر را برای ازدواج آسان زوج های جوان زیر پوشش هموار کرده است.
مبشری گفت: طرح ملی «کوثر» به ‌منظور تهیه لوازم ضروری زندگی و تأمین کمک‌ هزینه ازدواج برای نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) اجرا می ‌شود.
وی اظهار داشت: افراد نیکوکار می ‌توانند با مشارکت در این طرح مهم یاری دهنده کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد در زمینه کمک به ازدواج آسان زوج های جوان زیر پوشش باشند.
۳۲ هزار خانوار با جمعیتی افزون بر ۷۸ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند که حدود ۹ درصد جمعیت این استان را شامل می شود.
۷۵۳۱/۶۱۱۰

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  انتظار کام تشنه دشت های کهگیلویه به سر می رسد