19:20:11 - شنبه 6 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۱ هزار نفر به پست‌های نوروزی هلال احمر مراجعه کردند
۷۱ هزار نفر به پست‌های نوروزی هلال احمر مراجعه کردند
گروه اجتماعی ــ مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: از زمان اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از ۲۸ اسفند ۹۷ تا ۱۶ فروردین‌ماه سال جاری، ۷۱ هزار و ۴۶۹ نفر به پست‌ها و ۱۹ هزار و ۶۰۰ نفر نیز به ایستگاه‌های سلامت هلال احمر این استان مراجعه کردند.

71469 نفر به پست های نوروزی هلال احمر مراجعه کردند

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد، امانالله جهانبین، مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد امروز، ۱۷ فروردینماه اظهار کرد: در همین مدت ۱۷ هزار و ۲۳۸ نفر به ایستگاه فضای دوستدار کودک در پستهای نوروزی هلال احمر این استان و ۱۲ هزار و ۹۱۴ نفر نیز به خیمه نماز مراجعه کردند.
وی تصریح کرد: در طرح ایمنی و سلامت نوروزی ۳۶ هزار و ۴۳۰ مورد اقلام ترویجی، ۲۷ هزار و ۸۰۷ مورد اقلام انگیزشی و ۲۶ هزار و ۳۹۳ مورد اقلام آموزشی نیز بین مراجعهکنندگان و مسافران نوروزی توزیع شد که این کار با هدف ارائه خدمات بهینه بوده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استان یک هزار و ۴۵۰ نفر اعضای مشارکتکننده حضور داشته و خدماترسانی لازم را برای گروههای هدف و مراجعهکنندگان انجام دادند.
جهانبین عنوان کرد: در این مدت ۵۹ هزار و ۴۴ نفر مسافر به پستهای ثابت و ۱۲ هزار و ۴۲۵ نفر مسافر به پستهای سیار هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد مراجعه کردند.
وی ابراز کرد: در مجموع ۱۳ آمبولانس و پنج خودرو ست نجات در طرح امداد و نجات نوروزی امسال بهکار گرفته شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: بهمنظور تسریع در روند امدادرسانی حوادث احتمالی براساس برنامهریزیهای به عمل آمده بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر متناسب با برنامه زمانبندی شده مرکز در این استان حضور داشتند.
انتهای پیام


منبع :: http://yasouj.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  معدوم کردن بیش از ۲ تن مواد غذایی فاسد درباشت
تبليغات