0:06:15 - پنج‌شنبه 11 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گفتمان مهدویت فصلی جدید در حیات مسلمانان ایجاد می‌کند
گفتمان مهدویت فصلی جدید در حیات مسلمانان ایجاد می‌کند
گروه فرهنگی ـ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: گفتمان مهدویت فصلی جدید در حیات و ارزش‌های دینی ما مسلمانان ایجاد می‌کند، موضوع مهم مهدویت و آرمان‌های مهدوی اندیشه‌ای جامع به ویژگی‌های امام زمان(عج) است.

لزوم هدایت فرهنگ عمومی جامعه به سمت مهدویت

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، ۲۰ فروردینماه در دیدارعیدانه اعضای بنیاد مهدویت کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: پویایی و زنده نگه داشتن فرهنگ علوی و مهدوی در جامعه شیعی ما بهویژه میان نسلهای جوان بسیار مهم است.
وی افزود: امروزه دشمنان قسم خورده با استفاده از هر ابزار و حربهای بهدنبال انحراف نسل جوان و ایجاد فاصله در میان جوانان و ارزشهای دینی هستند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: دشمن بهدنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی و بی اعتماد کردن مردم نسبت به انقلاب و نظام است که باید با خدمت صادقانه و پیگیری و به سرانجام رساندن مطالبات مردم نقشههای شوم آنان را بیاثر کرد.
احمدی با بیان اینکه گفتمان مهدویت فصلی جدید در حیات و ارزشهای دینی ما مسلمانان ایجاد میکند، تصریح کرد: موضوع مهم مهدویت و آرمانهای مهدوی اندیشهای جامع به ویژگیهای امام زمان(عج) است و امروزه میتواند راهی روشن برای رسیدن به سعادت و تعالی جامعه اسلامی باشد.
وی هدایت فرهنگ عمومی جامعه به سمت ارزشهای دینی و مهدویت را امری بسیار ضروری دانست و ابراز کرد: آماده همکاری در هر زمینهای برای پیشبرد اهداف و امور مذهبی و کمک به ترویج فرهنگ دینی و مهدویت هستیم.
انتهای پیام


منبع :: http://yasouj.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اعمال محدودیت‌های ترافیکی در یوم الله ۲۲ بهمن + فیلم
تبليغات