به گزارش خبرگزاری برنا؛حجت الاسلام و المسلمین سید علی اصغر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: عامل بروز حدود ۸۰ درصد سوانح رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد انسانی است.

وی افزود: عمده ترین دلایل این امر نیز سرعت زیاد، سبقت غیرمجاز و رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی است.

امام جمعه یاسوج با اشاره به انتخاب سردار حسین سلامی به عنوان فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیان کرد: سپاه دشمن ستیز بوده و در کنار ارتش، نیروی انتظامی و بسیج حافظ دین مبین اسلام، نظام و انقلاب است.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: دلیل خشم و عصبانیت آمریکا از سپاه دریافت ضربه های مهلک از این نیروی مقتدر و مخلص در منطقه خاورمیانه به ویژه عراق و سوریه است.

وی ابراز داشت: به همین دلیل نیز دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اقدام به قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی کرده که به لطف الهی و با حضور به موقع ملت ایران در صحنه این توطئه شوم بی اثر شد.

امام جمعه یاسوج به دهه تکریم و نکوداشت مساجد اشاره کرد و گفت: مسجد به عنوان خانه خدا و مکان عبادت، بیان احکام الهی و تربیت دینی مسلمانان اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) نور چشم ملت ایران، خنثی کننده توطئه های دشمنان، تأمین کننده امنیت کشور و خار چشم دشمنان هستند.

وی جنایت های آل سعود علیه ملت مسلمان یمن را یادآور شد و افزود: این جنایت های غیرانسانی با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی در حال ارتکاب است.

خبر جدید  تدوین سند ارتقای وضعیت زنان در استان

امام جمعه یاسوج بیان کرد: عربستان سعودی نوکر حلقه به گوش آمریکا بوده و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نیز آن را گاوشیرده معرفی کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی با اشاره به سالروز شهادت آیت الله مرتضی مطهری، عنوان کرد: به همین مناسبت ۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت ماه هر سال به عنوان هفته بزرگداشت مقام معلم نامگذاری شده است.

وی ابراز داشت: معلمی شغل پیامبران است و معلمان نیز تربیت کننده انسان ها و نسل های آینده ساز جامعه هستند.