11:51:34 - چهارشنبه 20 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پلمپ ۲۰ مرکز غیرمجاز عرضه گوشت قرمز
پلمپ ۲۰ مرکز  غیرمجاز عرضه گوشت قرمز
حجم آب سد کوثر گچساران در بارندگی‌های اخیر ۲۰ میلیون متر مکعب افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، مدیرکل دامپزشکی استان گفت: این مراکز غیرمجاز در پلمپ ۲۰ مرکز  غیرمجاز عرضه گوشت قرمزشهرستان بویراحمد فعالیت داشته که با مشارکت بقیه دستگاههای متولی، این مراکز به زودی پلمپ و تعطیل میشوند.
بهمنش با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ پرونده در زمینه کشتار و عرضه غیرمجاز گوشت قرمز در کنار محورهای مواصلاتی تشکیل و به مراجع قضایی معرفی شده است، افزود:برخی از این پروندهها با صدور رای لازم مختومه و باقی مانده در دست رسیدگی است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون با برخی از متخلفان برخورد شده است گفت:این برخوردها باید به طور مستمر ادامه داشته باشد تا موضوع کشتارهای غیرمجاز در استان ساماندهی و خاتمه یابد.
بهمنش ادامه داد:عرضه گوشت خارج از پروسه دامداری، میدان دام، کشتارگاه و قصابی غیرمجاز است.
مدیرکل دامپزشکی استان اضافه کرد: قصابیهای اطراف شهر یاسوج دام زنده خود را به کشتارگاه تحویل دهند و ۲۴ ساعت پس از نگهداری در پیش سرد، با کمترین هزینه، لاشه دام ذبح شده را تحویل بگیرند.
وی با بیان اینکه برخی افراد سودجو و فرصتطلب، دام را در محلهای غیراستاندارد کشتار و عرضه میکنند گفت: دام باید در کشتارگاههای مجاز و با نظارت دامپزشکی و ناظر ذبح شرعی کشتار شود.
بهمنش با بیان اینکه برای ساماندهی کشتارگاههای غیرمجاز به همکاری و عزم جدی همه دستگاههای متولی نیاز است از مردم استان هم خواست گوشت مورد نیاز خود را از طریق مراکز مجاز تهیه کنند.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  زنان کهگیلویه و بویراحمد 2 سال امید به زندگی بیشتری نسبت به مردان دارند
تبليغات