13:05:18 - شنبه 27 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۹ پژوهش‌سرای دانش‌آموزی در کهگیلویه و بویراحمد
فعالیت ۹ پژوهش‌سرای دانش‌آموزی در کهگیلویه و بویراحمد
گروه اجتماعی ــ مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان ۹ پژوهش‌سرای دانش‌آموزی دارد که همگی آن‌ها از سال ۱۳۹۲ تاکنون ایجاد و راه‌اندازی شده است.

کهگیلویه و بویراحمد 9 پژوهش سرای دانشآموزی دارد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، هادی زارعپور، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد امروز، هفتم اردیبهشتماه در آیین افتتاح مرحله استانی مسابقات آزمایشگاهی دانشآموزی در یاسوج، اظهار کرد: در این مسابقات از هر شهرستان و منطقه کهگیلویه و بویراحمد چهار دانش آموز مقطع متوسطه دوم شامل ۲ پسر و ۲ دختر و در مجموع ۵۲ نفر حضور دارند.
وی افزود: شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات به مدت سه روز با یکدیگر رقابت علمی خواهند کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دانش آموزان برگزیده این مسابقات به مرحله کشوری راه مییابند.
زارعپور بیان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات تقویت هر چه بیشتر مهارتهای ذهنی، روانی و حرکتی دانشآموزان کهگیلویه و بویراحمد است.
وی ایجاد زمینه برای رشد و ارتقای توانمندیهای علمی دانش آموزان، تلفیق دانش نظری و فعالیتهای علمی و کاربردی و ترویج فعالیتهای آزمایشگاهی را از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات اعلام کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: مسئولان اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در راستای تعلیم و تربیت علمی و فناورانه و برای تنوع بخشی به محیطهای یادگیری اقدام به ایجاد و راه اندازی پژوهش سراهای دانش آموزی و برگزاری جشنوارهها و مسابقات علمی در این استان به منظور پویایی علمی دانش آموزان استان کرده اند.
انتهای پیام


منبع :: http://yasouj.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  گردهمایی زائران اربعین حسینی با حضور مداح کشوری در یاسوج
تبليغات