11:28:04 - سه‌شنبه 15 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت ۳۶۰۰ پرونده درکانون سلامت/ اعزام ۱۰هزار زائر اولی به مشهدمقدس
ثبت ۳۶۰۰ پرونده درکانون سلامت/ اعزام ۱۰هزار زائر اولی به مشهدمقدس
یاسوج- مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد از پوشش ثبت نامی ۳۶۰۰ پرونده در کانون سلامت این دفتر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ستار هدایتخواه پیش از ظهر سه شنبه در نشست با خبرنگاران، افزود: ۷۰۰ پرونده کانون سلامتمتعلق به دهستان هدف است و در مجموع ۲۹ میلیارد ریال خدمات دهی در قالب این طرح انجام شده است.

هدایتخواه با تاکید بر تحقق خدمات پزشکی در قالب کانون سلامت، تصریح کرد: ۴۱۰ مورد عمل جراحی نیز در چارچوب طرح اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه اعزام قریب به ۱۰۰۰۰ نفر از مردم استان به مشهد مقدستوسط دفتر آستان قدس رضوی در دو سال اخیر محقق شده است، عنوان داشت: پوشش افراد بالای چهل سال و همچنین افرادی که بیش از ۱۵ سال از زیارت آنها گذشته باشد به عنوان اولویت طرح است.

مسئول دفتر آستان قدس رضوی در استان گفت: همچنین در قالب طرح خادم یاری رضوی، دفاتر آستان قدس رضوی در استان ها تشکیل شده و منشاء خدمات فراوانی بوده است.

وی افزود: جذب و ساماندهی خادم یاران رضوی از جمله فعالیت های دفاتر آستان قدس رضوی است.

مسئول دفتر آستان قدس رضوی در استان گفت: ۲۱۲۰ نفر از مردم استان در طرح خادم یاری رضوی ثبت نام شده اند و در کانون های خادم یاری ساماندهی می شوند.

وی عنوان داشت: همچنین ساماندهی ها در قالب کانون های خادم یاری محلی و کانون های خادم یاری موضوعی انجام می شود.

هدایتخواه خاطرنشان کرد: ۴۰ کانون خادم یاری تخصصی و ۳۵ کانون خادم یاری محلیدر استان فعال است.

هدایتخواه با اشاره به طرح امداد مستضعفین، خدمات رسانی در بخش سلامت با پوششمناطق مختلف را از دیگر برنامه های اجرا شده دانست.

خبر جدید  تاثیر عوامل مختلف طلاق‌ در کهگیلویه و بویراحمد بررسی شد

وی ترویج فرهنگ وقف و نذر را از دیگر ماموریت های آستان قدس رضوی دانست و گفت: خدمات دهی پایدار ترویج فرهنگ وقف و نذررا طلب میکند.

هدایتخواه با تاکید بر ماموریت چهارم به عنوان ترویج فرهنگ رضوی، ابراز داشت: پیوست فرهنگی در راستای اجرای خدمات دهی تهیه و با نگاه برنامه ریزیشده پوشش بسته های فرهنگی با محورهای آموزشی را نیز خواهیم داشت.

وی افزود: همچنین آموزش جوانان و نوجوانان بااعزام به مشهد مقدس در قالب طرح ۸ روز در بهشت نیز اجرایی می شود.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان جشن هایزیر سایه خورشید با اجرایبیش از ۱۰۰ عنوان برنامه را از دیگر برنامه ها دانست و بیان کرد: در این محور نیز پوشش شهرستان های مختلف استان انجام می شود.

کد خبر ۴۵۱۳۵۲۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات