10:25:37 - جمعه 29 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تخصیص نیافتن اعتبار ۳۰۰ میلیاردی ابلاغ شده برای اشتغالزایی روستایی در کهگیلویه و بویراحمد
تخصیص نیافتن اعتبار ۳۰۰ میلیاردی ابلاغ شده برای اشتغالزایی روستایی در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در زمینه اشتغال روستایی ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به استان کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شده که تاکنون هیچ گونه تخصیصی از این اعتبار صورت نگرفته است. شعار سال:  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در زمینه اشتغال روستایی  ۳۰۰ میلیارد […]

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در زمینه اشتغال روستایی ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به استان کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شده که تاکنون هیچ گونه تخصیصی از این اعتبار صورت نگرفته است.

شعار سال مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در زمینه اشتغال روستایی  ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به استان کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شده که تاکنون هیچ گونه تخصیصی از این اعتبار صورت نگرفته است. محمود باقری در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به اعتبارات مصوب و تخصیص داده شده در استان پروژه های فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تعریف می شود.

وی بیان کرد: برخی از پروژه های فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سال ۹۶ جهت تکمیل و بهره برداری به مناقصه گذاشته شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: محور های اصلی برنامه های این نهاد در سال ۹۷ – ۹۶ گردشگری طبیعی، کمک به حفظ آثار تاریخی و توسعه صنایع دستی استان است.

باقری عنوان کرد: اشتغال روستایی یکی از برنامه های جدید میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد است.در جلسه ای که با حضور مدیران بانک های عامل برگزار شد محورهای کاری خود را در این زمینه برای آنها تعریف کردیم.امیدواریم تا با تزریق اعتبار در این زمینه به خصوص در بخش صنایع دستی و گردشگری گام مهمی را در اجرای وظایف این نهاد در خصوص اشتغالزایی برداریم.

وی اضافه کرد: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد تعهد دارد تا برای بالغ بر ۱۰۰۰ نفر در سطح استان اشتغالزایی ایجاد کند.

خبر جدید  بهره برداری از بیمارستان شهید جلیل نیمه دوم امسال

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۷دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۰۷۰۳۸۳۵، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات