11:58:55 - شنبه 11 جولای 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخی ساخت و سازهای غیرمجاز در آبشار به دلیل رانت ها و فشار ایجاد شده است
برخی ساخت و سازهای غیرمجاز در آبشار به دلیل رانت ها و فشار ایجاد شده است
عزیز فیلی گفت:در خصوص برخی ساخت و سازها در آبشار یاسوج باید بپذیریم که از ۲۰ سال قبل این ساخت و سازهای غیر مجاز شروع شده است در سال های اخیر به اذعان دوستان واقعا به حداقل میزان رسیده است و انرژی زیادی گذاشته شد که جلوگیری شود.

شعار سال:معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص برخی ساخت و سازها در آبشار یاسوج گفت: باید بپذیریم که از ۲۰ سال قبل این ساخت و سازهای غیر مجاز شروع شده است در سال های اخیر به اذعان دوستان واقعا به حداقل میزان رسیده است و انرژی زیادی گذاشته شد که جلوگیری شود.

عزیز فیلی بیان کرد: در این پروژه ها یک سری رانت ها و جاهای مختلف هستند که مشکلاتی ایجاد کرده اند، سعی ما بر این بود در درجه اول از ساخت و سازهای دولتی غیر مجاز جلوگیری کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: برخوردهای لازم با این دستگاه ها که ساخت و سازهایی داشتند انجام می شود و تخریب را از آن ها شروع کردیم.

فیلی در خصوص ساخت و سازهای مردمی نیز گفت: این افراد به علت اینکه از قبل مالیکت آن جا را داشتند، و مشکل دیگر اینکه آبشار یاسوج طرح جامع نداشت که مبنای کار ما قرار بگیرد و از ساخت و سازها جلوگیری کنیم، خوشبختانه یک طرح جامع و کاملی آماده شده است و سعی داریم امسال این قضیه به یک ساماندهی برسد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۹، کد خبر:۱۶۰۶۹۶ ،www.sobhezagros.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ثبت نام طرح ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد تمدید شد

بر چسب ها:تبليغات