خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/12/27 03:07
شناسه خبر : 38624

امدادگران کمیته امداد به دور از نگاه‌های سیاسی به نیازمندان خدمت کنند

گروه اجتماعی ـ مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از ۴۰ هزار خانوار نیازمند از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند، گفت: امدادگران به‌ دور از نگاه سیاسی، قومی، قبیله‌ای و طایفه‌ای به نیازمندان خدمت کنند. ...

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، یکم دیماه در دیدار با ائمه جمعه دهدشت، سوق و لنده، اظهار کرد: امدادگران بهدور از نگاه سیاسی، قومی، قبیلهای و طایفهای به نیازمندان خدمت کنند و خدمت صادقانه و بیمنت را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه هماکنون بیش از ۴۰ هزار خانوار در استان تحت حمایت این نهاد انقلابی است، افزود: شهرستان کهگیلویه بیشترین تحت حمایتیها را دارد و در طرح تبصره ۱۴ هزار خانوار جدید از این شهرستان به چرخه حمایتی کمیته امداد وارد شدند و ما امیدواریم که برای کاهش فشار اقتصادی بر روی این خانوادههای نیازمند خدمات مطلوبی به آنها ارائه دهیم.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه افتخار ما زمانی خواهد بود که خدماتی که ارائه میدهیم اثرگذاری مطلوب داشته باشد، اضافه کرد: وظیفه ما در قبال جامعه بخصوص در شرایط بحرانی اقتصادی که امروزه در جامعه بسیار سنگینتر بوده و در همین زمینه کمیته امداد تصمیم گرفته با تمام توان در کنار محرومان و نیازمندان بایستد.
مبشری وظیفه کمیته امداد در قبال خانوادههای مددجو و فرزندان آنها را بسیار سنگین دانست و عنوان کرد: باید مواظب باشیم تا دانشآموزان از لحاظ فرهنگی آموزشهای لازم را فراگیرند.
وی با اشاره به اینکه رسیدگی به درخواستهای مددجویان اولویت کاری است و همواره مددجو باید به بهترین نحو موردتکریم قرار گیرد، بیان کرد: همکاری نهادهای انقلابی برای دفاع از حقوق محرومان و نیازمندان و بهویژه بحث اشتغال و توانمندسازی خانوادههای نیازمند ضروری است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد سیاست اصلی کمیته امداد را توانمندسازی خانوادههای تحت حمایت برشمرد و تصریح کرد: با توجه به مشکلات معیشتی به وجود آمده و تحتفشار قرارگرفته اقشار ضعیف با تدابیر لازم تعداد زیادی از خانوادههای نیازمند به چرخه حمایتی واردشدهاند و امیدواریم که بتوانیم خدمات مطلوبی به آنها ارائه دهیم.
انتهای پیام
منبع :: http://yasouj.iqna.ir

خبر جدید  مرگ راننده گچسارانی بر اثر به واژگونی بولدوزر
0/5 (0 نقد و بررسی)