خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
19/01/02 01:14
شناسه خبر : 39182

استفاده ازبخاری نفتی در۲۰۰۰کلاس درس/ضرورت اصلاح سیستم گرمایشی

یاسوج- معاون عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: بیش از دوهزار کلاس درس در استان از بخاری نفتی استفاده می‌کنند و سیستم گرمایشی مدارس استان باید در کمترین زمان ممکن اصلاح شود. ...

به گزارش خبرنگار مهر، عزیز فیلی بعدازظهر سه شنبه در نشست کارگروه تخصصی استانداردسازی و ارتقاء کیفیت کالا و خدمات استان افزود: در راستای تامین سلامت، ایمنی و رفاه دانش‌آموزان باید از بخاریهای گازسوز و یا کپسولی استاندارد استفاده شود.

فیلی اظهار داشت: نوسازی مدارس باید به جای ایجاد مدارس جدید به تجهیز و استانداردسازی مدارس توجه بیشتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه ۵۰ درصد هزینه تامین سیستم گرمایشی مناسب برای مدارس را از محل منابع استانی تامین می کنیم، گفت: سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس نیز ۵۰ درصد بقیه را تامین کند.

فیلی اظهار داشت: با اختصاص اعتبار ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومانی می‌توان ظرف مدت شش ماه تا یک سال تمام بخاریهای نفتی را جمع کرد.

وی تصریح کرد: نادیده گرفتن خطر بخاریهای غیر استاندارد و نفتی، سهل‌انگاری است و موجب بروز خطرات می شود و جان دانش آموزان را به خطر می اندازد.

فیلی افزود: همچنین در راستای جلوگیری از بروز خطرات و به خطر افتادن جان مردم استان، صنعت و معدن باید از فعالیت همه مراکز و مخازن “سی ان جی ” غیراستاندارد جلوگیری کند.

وی همچنین یادآور شد: در ۷۰ نهاد استان ۸۴ آسانسور نصب شده که از این تعداد تنها هفت آسانسور دارای گواهینامه استاندارد هستند و موضوع ایمنی در آسانسورها به خصوص در نهادهای دولتی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

فیلی بر استاندارد سازی آسانسورها در تمامی دستگاههای اجرایی تاکید کرد.

کد خبر ۴۵۰۱۶۲۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مجموعه خبری ساعت بیست ۱۹ آذر