20:23:01 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴ هزار دانشجو تحت پوشش کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند
۴ هزار دانشجو تحت پوشش کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند
قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴ هزار دانشجو تحت پوشش کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند و از خدمات مختلف این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد، ارسلان جلالفرد در همایش دانشجویی دانشجویان زیر پوشش مناطق دوگانه یاسوج، گفت: کمیته امداد در سرفصلهای مختلف، برنامههای متفاوتی به جامعه هدف خود ارائه میدهد که یکی از مهمترین خدمات این نهاد ارائه خدمت به دانشجویاناست.

وی با بیان اینکه ۴ هزار دانشجو زیر پوشش کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند، افزود: این دانشجویان از خدمات مختلف این نهاد از جمله کمکهزینه تحصیلی، شهریه، همایشها و اردوهای دانشجویی در سال بهرهمند میشوند.

قائممقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به چهلمین سالگرد تأسیس کمیته امداد اشاره و بیان کرد: ۲۲ روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی در آن شرایط سخت و بحرانی حضرت امام(ره) دستور تأسیس کمیته امداد برای کمک به محرومان را صادر کرد و این امر اهمیت موضوع دستگیری از نیازمندان را نشان میدهد.

جلالفرد با بیاناینکه کمیته امداد در آن روزهای سخت تأسیس و کار خدمترسانی به نیازمندان آغاز شد، گفت: امروز خوشحال و خرسندیم که خداوند این توفیق را نصیب ما امدادگران فرموده تا در محور خدمترسانی به خانوادههای نیازمند قرار بگیریم چراکه بهترین کار خدمت به مردم و بهخصوص قشر نیازمند جامعه است.

وی تصریح کرد: وظیفه اداری، ذاتی، قانونی و اخلاقی ما خدمت به خانوادههای نیازمند در زوایای مختلف است و به این خدمت خود افتخار میکنیم.

قائممقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با بیاناینکه در نظام جمهوری اسلامی دانشجو یعنی پویا، زنده و فعال سیاسی، اجتماعی و اقتصادی گفت: دانشجو عنصری فعال، روشنگر و پرسشگر است و با علم خود در همه مسائل اعم از اقتصادی، سیاسی و اجتماعی بهعنوان عنصری آگاه باید راهنمای جامعه باشد.

خبر جدید  به تعهدات خود پایبندیم

جلالفرد با توجه به گفته امام علی(ع) که ارزش هرکس به علم اوست، گفت: علمی نافع و سودمند است که با معنویت همراه باشد، علم بدون معنویت گمراهی میآفریند و انحراف و کجروی در پی خواهد داشت.

وی اظهار کرد: انتظار این است که دانشجویان در راه به دست آوردن دانش از سختیها نهراسند و همواره تلاش کنند تا بهترین باشند و با توان علمی خودجامعه را آسیبشناسی اجتماعی، سیاسی و فرهنگی کنند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد