15:03:46 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵ درصد از سلامت جامعه برعهده وزارت بهداشت است/ نام‌نویسی ۵۰۰ نفر برای جراحی صورت در کهگیلویه و بویراحمد
۲۵ درصد از سلامت جامعه برعهده وزارت بهداشت است/ نام‌نویسی ۵۰۰ نفر برای جراحی صورت در کهگیلویه و بویراحمد
وی گفت: امیدواریم بتوانیم سایر نامنویسی شدگان را در زمان حضور تیم تخصصی پزشکی که در یاسوج برپا می شود عمل جراحی بکنیم. رییس دبیرخانه شورای سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد از اعزام تیم های تخصصی پزشکی باهدف رفع مشکلات درمانی مناطق محروم استان هم خبرداد. بابویی گفت: اعزام این تیم ها با درایت خود […]

وی گفت: امیدواریم بتوانیم سایر نامنویسی شدگان را در زمان حضور تیم تخصصی پزشکی که در یاسوج برپا می شود عمل جراحی بکنیم.

رییس دبیرخانه شورای سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد از اعزام تیم های تخصصی پزشکی باهدف رفع مشکلات درمانی مناطق محروم استان هم خبرداد.

بابویی گفت: اعزام این تیم ها با درایت خود دکتر ایلامی ریاست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج صورت گرفته و می گیرد که البته تا پایان سالجاری نیز تیم های تخصصی پزشکی به برخی مناطق محروم اعزام می شوند.

وی از اعزام هشت کاروان سلامت با مشارکت بین شش تا هشت دندانپزشک خیر به مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد و اظهارداشت: چهار هزار و ۵۰۰ نفر از خدمات رایگان دندانپزشکی در این کاروان ها بهره مند شدند.

معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۲ کلنیک سیار دندانپزشکی با اعتباری معادل ۵۶۰ میلیون تومان توسط یک فرد خیر در استان کهگیلویه و بویراحمد دایر شد.

بابویی از مشارکت حدود ۱۳ میلیارد تومانی مجمع خیرین سلامت در استان کهگیلویه و بویراحمد هم خبرداد و خاطرنشان کرد: ۳۴ سازمان مردم نهاد نیز بطور مستقیم با دانشگاه علوم‌پزشکی یاسوج در ارتباط هستند.

معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۱۴ همایش که اغلب برای اولین بار بوده برای آگاهسازی در بخش پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آتش سوزی در کارخانه فولاد بویراحمد مهار شد




تبليغات