۱۱:۵۴:۳۰ - دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجلیل از برترین‌های طرح ملی «نماز کلید بهشت» در یاسوج
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح ملی «نماز کلید بهشت» در یاسوج برگزار و از برترین‌ها تجلیل شد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازآموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، سیدحمدالله خواهشنیک با بیان اینکهدر آیینی که با حضور مسئولان، مربیان و سوادآموزان برگزار شد از برترینهای «نماز کلید بهشت» در بویراحمد قدردانی شد، اظهار کرد: در این طرح هر مربی ۱۰ دقیقه بعد از آغاز کلاسبه آموزش عملی قرائت و احکام نماز پرداخت.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: در این طرح ۱۰ درصد مربیان و سوادآموزان درمناطققدردانیشدند.

حمید لقمانیفرد رئیس اداره سوادآموزی معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیزدر این آیین با اشاره به برگزاریطرح «نماز کلید بهشت» با شرکت ۲ هزار و ۷۱۸ سوادآموزدر یاسوج ـ گچساران، دهدشت ـ دنا و بخش مارگون،عنوان کرد:در طول دورههای سوادآموزی ارزیابی از اجرای طرح با مشارکت ستاد اقامه نماز و از طریق مسئولان سوادآموزی و همیاران نماز انجام شد.

در ادامه این آیین معاون پرورشی و تربیتبدنی آموزش و پرورش بویراحمد اظهار کرد: با ارزیابی انجام شده از هشت مربی، پنج مسئول سوادآموزی و سه سوادآموز برتر این طرح قدردانی شد.

سیدقدرتالله موسوی ارشد متذکر شد: این طرح یکی از مهمترین و مؤثرترین طرحهای عملی در زمینه فرهنگ نماز بهویژه برای مناطق روستایی و عشایری بود.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد شعار سال . . . .