۲:۵۴:۱۱ - دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۰درصد ادارات لنده ادارات لازم را ندارند
فرماندار شهرستان لنده با ابراز گلایه مندی از عملکرد برخی از ادارات گفت: بیش از ۳۰درصد ادارات شهرستان لنده کارایی لازم را ندارند و اگر این ادارات در شهرستان نبودند مشکلات مردم کمتر بود.

شعار سال: دارا کریمی نژاد در جلسه شورای سلامت شهرستان لنده با اشاره به رفع مشکلات مردم توسط خودشان و مسئولان بومی گفت: چه زیبا ضرب المثلی هست می می گوید: کس نخواراند پشت من جز ناخن انگشت من. حال برای رسیدن به توسعه نیازمند مشارکت و حرکت های خودش مردمی هستیم.

وی افزود: مشارکت مردم در توسعه شهرستان می تواند حجم عظیمی از چالش ها و مشکلات اساسی این شهرستان را رفع کند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: گستردگی حجم دولت باعث کاهش میزان خدمات به مردم می شود ولی اگربدنه دولت ها کوچکتر شوند میزان خدمات ارائه شده به مردم نیز چند برابر خواهدشد.وی با گلایه مندی از عملکرد برخی از ادارات در شهرستان لنده گفت: بیش از ۳۰درصد ادارات شهرستان لنده کارایی لازم را ندارند و اگر این ادارات در شهرستان نبودند مشکلات مردم کمتر بود.

کریمی نژاد گفت: مشکلات اساسی جامعه ناشی از عدم مشارکت مردم است و لذا انتظار داریم برای رفع مشکلات امروز شهرستان همه مشارکتی آگاهانه داشته باشند.فرماندار شهرستان لنده اظهارکرد: برخی مواقع انسان با پدیده معارضین مریض توسعه ستیز در این شهرستان مواجه می شود که مهمترین عامل عدم پیشرفت لنده هستند.

وی خاطر نشان کرد: هرکجا کلنگی جهت توسعه این شهرستان بلند می شود چندین نفر معارض پیدا می شود که همین افراد نیز عامل توسعه ستیزی در لنده هستند.

کریمی نژاد خاطر نشان ساخت: بیش از ۹۰درصد از کسانی که جهت ایجاد طرح های اشتغالزایی ثبت نام کردند اگر این طرح ها به مرحله اجرایی برسد شاهد رشد و پویایی زیادی در این شهرستان در حوزه های دامداری و باغداری و طرح های خرد وکلان خواهیم بود.

فرماندار شهرستان لنده در ادامه نیز گریزی به طرح های پرورش ماهی در این شهرستان زد وگفت: مزارع پرورش ماهی باید در حوزه کاری خود از مصوبات شورای اداری این شهرستان تبعیت کنند و نسبت به ارائه خدمات به مردم کوتاهی نکنند.

وی گفت: نیازمردم شهرستان لنده به ماهی حتما باید از طریق مزارع پرورش ماهی در منطقه موگرمون تامین گردد و صاحبان این مزارع باید تمکین کنند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری صبح زاگرس، تاریخ انتشار ۳ بهمن ۹۷، کد مطلب: ۱۱۴۹۳۱:www.sobhezagros.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد شعار سال . . . .