۱۳:۲۲:۲۳ - یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
یاسوج- ایرنا- رئیس اداره طرح ها و برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال و پایدار روستایی در ۹ ماه گذشته در استان به متقاضیان پرداخت شده است.

طاها شایان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:در این مدت ۲۲۳ فقره پرونده اشتغال فراگیر و توسعه پایدار روستایی به بانک های عامل معرفی و تسهیلات دریافت کرده اند.
وی مبلغ تسهیلات پرداختی ۲۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این تسهیلات مختص طرح ها و واحدهای صنعتی و صنفی دارای مجوز کهگیلویه و بویراحمد بوده اند.
شایان تصریح کرد: برای این فرایند اشتغال ۹۰۰ نفر پیش بینی شده و امید است که این تعداد شغل تحقق یابند.
وی ابراز داشت: کسانی که شرایط گرفتن تسهیلات فراگیر و توسعه پایدار روستایی را دارند می توانند از طریق سامانه کارا ثبت کرده و درصورت داشتن هرگونه ابهامی ،به اداره طرح ها و برنامه ریزی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان و در شهرستان ها به کارشناس مربوطه مراجعه نمایند.
رئیس طرح ها و برنامه ریزی سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد افزود: سامانه بهین یاب نیز به آدرس www.behinyab.ir برای ثبت نام صنعت گرانی که متقاضی تسهیلات از محل منابع رونق تولید دارای طرح بالای ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی و همچنین سرمایه در گردش برای واحدهای صنعتی فعال است، ضمن اینکه کارشناسان سازمان صنعت و معدن بصورت مستمر بر روی دریافت ها و هزینه کرد تسهیلات نظارت دقیق دارند.
۹۸۶۸/۶۱۱۰

منبع :: http://www.irna.ir
تبليغات
بانک پاسارگاد