11:33:51 - شنبه 18 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌چشم‌انتظاری ۵۵۷ زندانی جرائم غیر عمد در کهگیلویه و بویراحمد برای کمک خیران
‌چشم‌انتظاری ۵۵۷ زندانی جرائم غیر عمد در کهگیلویه و بویراحمد برای کمک خیران
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۵۷ زندانی غیر عمد این استان نیازمند حمایت و کمک خیرین هستند.

اسماعیل جمیاری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: هم اکنون ۵۵۷ زندانی جرائم غیر عمد در زندانهای این استان به سر میبرند که از این تعداد ۱۶ نفر زن است.

وی خواستار مشارکت خیرین و نیکوکاران هم استانی در جشنهای گلریزان و کمک به آزادی زندانیان شد و افزود: با توجه به برنامه ریزیهای انجام شده در ماه رمضان امسال در ۵ شهرستان بویراحمد، کهگیلویه، گچساران چرام و دنا جشن کلریزان برگزار میشود.

جمیاری آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد بسیار حائز اهمیت دانست و ادامه داد: در این صورت زمینه خوشحالی بسیاری از خانوادهها فراهم میشود که انتظار میرود در این زمینه خیرین و مردم مشارکت حداکثری داشته باشند.

مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ماه رمضان فرصتی بسیار مهم و مغتنم برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد بوده که خوشبختانه مردم استان اردبیل همیشه در ماه رمضان در امور خیرخواهانه به ویژه آزادی زندانیان جرایمغیرعمد پیشگام بودند.

جمیاری خاطرنشان کرد: سازمان زندان ها در کنار مراقبت و نگهداری از زندانیان، دو رسالت مهم و اساسی دیگر شامل اقدامات تربیتی و حمایتی را بر عهده دارد، به این معنا که با برنامههای مختلف فرهنگی و تربیتی علاوه بر پر نمودن اوقات فراغت زندانیان زمینه اصلاح و تربیت آنان فراهم میشود.

وی ارائه خدمات حمایتی به زندانیان را یکی دیگر از ماموریتهای سازمان زندانها عنوان کرد و گفت: انجمن حمایت از زندانیان در کنار کمیته امداد امام (ره) در تامین معیشت خانواده زندانیان فعالیت میکند.

خبر جدید  پایان مسابقات فوتسال گرامیداشت دهه فجر دیشموک

جمیاری از مرکز مراقبت پس از خروج به عنوان مرکز ارائه تسهیلات اشتغالزایی برای زندانیان آزاد شده نام برد و افزود: این مرکز با هدف حمایت از زندانیان آزاد شده و ایجاد شغل برای آنان با هدف جلوگیری از بازگشت مجدد خدمات دهی میکند.

انتهای پیام/ن


منبع :: ‌چشم‌انتظاری ۵۵۷ زندانی جرائم غیر عمد در کهگیلویه و بویراحمد برای کمک خیران

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد