خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/12/29 01:41
شناسه خبر : 38832

۹ دی روز بصیرت ملت ایران مقابل توطئه دشمنان

۹ دی روز بصیرت ملت ایران مقابل توطئه دشمنان است. ...

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، امام جمعه دوگنبدان با اشاره به گرامیداشت حماسی ۹دی گفت:یکی از مهمترین مناسبت ها، ۹دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است که خود به نوعی یک انقلاب و یک پیروزی بزرگ بود.
حجت الاسلام سید امین الله حجازی افزود:باید با دقت و تحقیق موضوع ۹دی را بررسی کنیم چرا که عملا دشمن صریح و با نقشه در مقابل نظام و مملکت قرار گرفت.
حجازی گفت:باید حواس ها جمع باشد و از مبانی حق دفاع کرد و مقام معظم رهبری فرمودندکه جوانان باید با درک ترفندهای مختلف دشمن در زمینه های فردی و اجتماعی این شیوه های دشمن را خنثی کنند.
وی افزود:امروز شبهه افکنی و تفرقه افکنی برخی ها راهی برای به انحراف انداختن نسل جوان شده است که باید در این زمینه هم هوشیار بود.
امام جمعه دوگنبدان گفت:همه وظیفه داریم که روشنگری در جامعه صورت بگیرد و کسی که در دفاع از اسلام و قرآن و حقانیت مملکت دادو فریاد نزند به فرموده پیامبر(ص)،کافر است.
حجت الاسلام حجازی با اشاره به رحلت آیت الله هاشمی شاهرودی با بیان اینکه مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی انسانی بزرگ بود و خدمات بسیاری به نظام و انقلاب اسلامی انجام دادند گفت: درگذشت این عالم ربانی ضایعه ای بزرگ برای امت اسلام بود.
منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بروز رسانی نشدن پایگاه های خبری ادارات استان