1:41:38 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹ دی خط بطلانی بر فتنه‌های داخلی و خارجی
۹ دی خط بطلانی بر فتنه‌های داخلی و خارجی
۹ دی خط بطلانی بر این فتنه‌های داخلی و خارجی زد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، امام جمعه شهر لنده گفت : در مسئله فتنه حق و باطل به هم آمیخته می شوند که اگر نعمت بی بدیل بصیرت نباشد ممکن است در دام فتنه بیفتیم و همیشه انسجام واتحاد و وحدت خود را در برابر چالش ها و تهدیدات و فتنه هایی که بوجود می آید حفظ نماییم.
حجت الاسلام محمودی اصل به یکی از مهمترین حوادثی که در تاریخ انقلاب ما به وقوع پیوست اشاره کردو گفت : هنوز عدهای واقعیت ماجرا را نمی پذیرند و ادعا دارند که حوادث حول انتخابات بوده است و بس.
وی گفت : در سال ۷۸ در ماجرای کوی دانشگاه تهران دشمن بایک حرکت از پیش تعیین شده قصد فتنه داشت که با به لطف خداوندو بیداری مردم آن ماجرا به پایان رسید ولی دشمن بعد از ده سال کار نافرجام سالهای گذشته خود را با همکاری بی بصیرتان داخلی فتنه ۸۸ را رقم زدند .
همچنین افزود :فتنه گران خارجی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل و فتنه گران داخلی که به خاطر منافع سیاسی و حب و بغض درونی به خیابانها آمدند و علیرغم همه توصیه ها دست بردار نبودند واما به لطف خداوند و بیداری مردم و ملت بصیر که تربیت شده مکتب امام خمینی (ره) و بزرگ شده این انقلاب بودند در ۹ دی خط بطلانی بر این فتنه های داخلی و خارجی زده اند.
خطیب نماز جمعه لنده گفت :حرف چند روز قبل وزیر امور در مصاحبه روزنامه خراسان که گفته بود،هدف برجام بهبود اقتصادی نبود ،در راستای پیگیری برجام یک سخن مزحک است ،اینکه شما مدعی بودید که در مقابل امتیازات فراوان که دادیم بحث برداشته شدن یک باره تحریم ها اتفاق بیافتد، لذااساس مسلمانی و شاخصه یک کارگزار در نظام اسلامی صداقت است.
محمودی اصل به ارتحال عالم فرزانه مرحوم آیت الله شاهرودی اشاره کرد و گفت : رحلت این عالم ربانی باعث ناراحتی و نگرانی ملت ایران گروید وی شخصیت ولا و انسانی با تقوا و وزنه خوبی و نیروی قابل برای نظام بود وشخصیتی در طراز نظام اسلامی که خالصانه حرکت کردند و تا روز آخر الگویی بسیار خوب بود .
منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

خبر جدید  هفدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد گشایش یافت
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات