3:28:09 - پنج‌شنبه 7 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹۹۰۰ خانوار نیازمند کهگیلویه و بویراحمد خودکفا شدند
۹۹۰۰ خانوار نیازمند کهگیلویه و بویراحمد خودکفا شدند
گروه اجتماعی ــ مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای تأسیس این نهاد انقلابی تاکنون ۹ هزار و ۹۰۰ خانوار تحت پوشش این نهاد انقلابی خودکفا شده‌اند.

9900 خانوار نیازمند کهگیلویه و بویراحمد خودکفا شدند

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، ۱۶ بهمن‎ماه اظهار کرد: این نهاد انقلابی از ۳۰ هزار خانوار در قالب ۱۰۳ هزار و ۷۲۵ نفر جمعیت در حوزههای مختلف از جمله تحصیل، درمان، معیشت و … حمایت داشته است.
وی افزود: تاکنون ۸۸ هزار وام قرضالحسنه کارگشایی با اعتباری افزون بر ۷۸ میلیارد تومان و ۳۲ هزار وام اشتغال با مبلغ ۱۹۴ میلیارد تومان به مددجویان پرداخت شده که سبب خودکفایی ۹ هزار و ۹۰۰ خانوار شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ارائه آموزشهای فنی و حرفهای برای ۵۵ هزار نفر در راستای اجرای طرحهای اشتغالزایی، اضافه کرد: در این مدت ۲۱۷ وام محکومان قاضیی به مبلغ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.
مبشری بیان کرد: ارائه ۶ هزار و ۶۶۷ خدمات حقوقی، احداث ۷ هزار و ۹۶۸ مسکن مددجویی، اهدا ۵ هزار جهیزیه با اعتبار ۳۵ میلیارد تومان و بیمه اجتماعی ۲ هزار و ۳۰۰ نفر با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان نیز در این مدت اجرایی شده است.
وی گفت: در ۴۰ سال اخیر ۴۴ هزار و ۶۵۶ تعمیر، بازسازی، کمک به بهسازی، مقاومسازی، احداث سرویس بهداشتی و اشتراک آب، برق و گاز با اعتباری افزون بر ۶۶ میلیارد تومان داشتیم.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با توجه به برنامهریزیهای انجام شده امسال یک هزار مسکن مددجویی با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و سپاه فتح اجرایی میشود.
مبشری از پرداخت ماهیانه ۱۳ میلیارد تومان کمک معیشت به نیازمندان خبر داد و عنوان کرد: ۵ هزار و ۱۲۳ یتیم در استان توسط ۶ هزار و ۹۱۸ حامی با اعتباری افزون بر ۴۰ میلیارد تومان حمایت میشوند.
وی یادآور شد: ۱۲ هزار دانشآموز و دانشجو با اعتباری افزون از خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) این استان بهرهمند هستند.
انتهای پیام


منبع :: http://yasouj.iqna.ir

خبر جدید  رفع مشکل تامین آب منطقه محمودآباد با بیش از ۷۰۰ متر اصلاح و توسعه
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد