16:24:38 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹۳ پروژه عمرانی واقتصادی درشهرستان بویراحمد افتتاح و کلنگ زنی شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
۹۳ پروژه عمرانی واقتصادی درشهرستان بویراحمد افتتاح و کلنگ زنی شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
به گزرش خبرنگار مهر، شاهرخ کناری بعدازظهر شنبه در حاشیه افتتاح چند طرح عمرانی در شهرستان بویراحمد افزود: در این راستا هفت پروژه عمرانی و طرح اقتصادی به نمایندگی از پروژه‌های شهرستان بویراحمد افتتاح و کلنگ زنی شدند. وی با بیان اینکه از این تعداد ۹۰ طرح به بهره برداری رسید و سه طرح نیز […]

به گزرش خبرنگار مهر، شاهرخ کناری بعدازظهر شنبه در حاشیه افتتاح چند طرح عمرانی در شهرستان بویراحمد افزود: در این راستا هفت پروژه عمرانی و طرح اقتصادی به نمایندگی از پروژه‌های شهرستان بویراحمد افتتاح و کلنگ زنی شدند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۹۰ طرح به بهره برداری رسید و سه طرح نیز کلنگ زنی شد، اظهار داشت: اعتبار هزینه شده و یا اختصاص یافته برای این طرح‌ها افزون بر یکهزار و ۵۰ میلیارد ریال است.

کناری اعتبار طرحهای افتتاحی را بالغ بر ۷۶۲ میلیارد و ۵۸۸ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: تعداد طرح‌های افتتاحی در بخش عمرانی شهرستان بویراحمد ۶۲ طرح و با اعتبار ۴۳۹ میلیارد و ۷۷۸ میلیون ریال است.

وی با بیان اینکه ۲۸ طرح اقتصادی نیز در شهرستان بویراحمد افتتاح شد، افزود: اعتبار این طرحها بالغ بر ۳۲۲ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال است.

کناری بیان داشت: ۲۹۰ میلیارد ریال اعتبار نیز برای طرحهای کلنگ زنی شده تخصیص یافته است.

وی تعداد طرح‌ها افتتاحی در بخش کشاورزی را ۱۸ طرح و با اعتبار ۱۶۹ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: همچنین ۲۳ طرح در زمینه زیرساخت‌های برق با اعتباری بیش از ۲۳ میلیارد و ۷۳۱ میلیون ریال، ۱۳ طرح نیز در بخش صنعت و معدن با اعتبار ۲۵۶ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال افتتاح شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  نمایش اقتدار 20 هزار بسیجی سپاه محمد رسول الله (ص) در یاسوج
تبليغات