10:22:49 - یکشنبه 31 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۹۰ زن سرپرست خانوار کهگیلویه و بویراحمدی بیمه اجتماعی شدند
۷۹۰ زن سرپرست خانوار کهگیلویه و بویراحمدی بیمه اجتماعی شدند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نهاد انقلابی نسبت به بیمه اجتماعی یک هزار و ۶۱۳ خانوار اقدام کرده که از این تعداد ۷۹۰ مورد خانوار زنان سرپرست است. شعار سال: فرید محبی ظهر امروز در نشست با برخی از مددجویان نیازمند اظهار داشت: یک میلیارد و۵۸۳ میلیون تومان برای حق بیمه […]

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نهاد انقلابی نسبت به بیمه اجتماعی یک هزار و ۶۱۳ خانوار اقدام کرده که از این تعداد ۷۹۰ مورد خانوار زنان سرپرست است.

شعار سالفرید محبی ظهر امروز در نشست با برخی از مددجویان نیازمند اظهار داشت: یک میلیارد و۵۸۳ میلیون تومان برای حق بیمه تأمین اجتماعی هزار و ۶۱۳ خانوار از زنان سرپرست و مجریان طرح های‌ اشتغال کمیته امداد استان در سال ۹۶ پرداخت شد.

وی با بیان اینکه این نهاد مددجویان خود را در دو سر فصل زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های اشتغال زایی تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار می‌دهد، عنوان کرد: یک میلیارد و ۵۸۳ میلیون تومان برای حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان در ۹ ماهه امسال پرداخت شد.

محبی تعداد مددجویان مشمول بیمه تأمین اجتماعی را هزار و ۶۱۳ خانوار بیان کرد و افزود: از این تعداد، ۷۹۰ خانوار زنان سرپرست و باقی مجریان طرح‌های‌ اشتغال هستند.

وی با اشاره به اینکه هدف از اجرای طرح بیمه تأمین اجتماعی مددجویان، تلاش برای توانمندی و ارتقاء سطح اعتماد به نفس، امید به آینده‌ای بهتر و حفظ منزلت اجتماعی آنان است، ادامه داد: با ارائه خدمات بیمه تأمین اجتماعی، مددجویان از مزایای بازنشستگی، از کارافتادگی، فرانشیز درمانی و سایر موارد بهره‌مند می‌شوند.

محبی در زمینه طرح‌های اشتغال مشمول بیمه اجتماعی یادآور شد: در صورت فعال نبودن طرح، بیمه این مجریان قطع شده و برای راه‌اندازی مجدد مهلت ۶ ماهه تا یک‌ساله داده می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: پس از اجرای طرح از سوی مجریان، این افراد به شعب تأمین اجتماعی معرفی‌شده و هر سه ماه یک‌بار حق بیمه آن‌ها به این شعب واریز می‌شود.

خبر جدید  استانی بدون تجهیزات آتش‌نشانی

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۷دی ۹۶، کدمطلب:۱۶۱۳۹۴۵، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات