11:53:59 - چهارشنبه 6 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۵۱ ایثارگر کهگیلویه و بویراحمد تبدیل وضعیت می‌شوند
۶۵۱ ایثارگر کهگیلویه و بویراحمد تبدیل وضعیت می‌شوند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۶۵۱ ایثارگر دستگاه‌های اجرایی این استان تبدیل وضعیت می‌شوند.

بهگزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کهگیلویه و بویراحمد،جعفر گوهرگانی با بیان اینکه اسامی کارکنان ایثارگر هرچه زودتر از سوی دستگاههای اجرایی استان ارائه شود، تصریح کرد: برخی دستگاههای اجرایی استان تلاش و اقدام لازم را در این زمینه انجام ندادهاند که پذیرفتنی و قابل توجیه نیست.

وی خواستار تشکیل بانک اطلاعاتی جامعه ایثارگری این استان در تمام عرصهها بهویژه در زمینه وضعیت استخدامی آنها برای پیگیری و رایزنی بهتر شد و گفت:۶۵۱ نفر از کارکنان ایثارگر دستگاههای اجرایی کهگیلویه و بویراحمدبهزودی تبدیل وضعیت میشوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دانشگاههای استان میزان شهریه معوق دانشجویان شاهد و ایثارگر این استان را برای پیگیری از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ارائه دهند.

گوهرگانی عنوان کرد: اداره کل آموزش و پرورش استان نیز چنین اقدامی را برای شهریه معوق، هزینه رفت و آمد و کلاسهای تقویتی دانشآموزان شاهد و ایثارگر این استان به عمل آورد.

وی افزود: سایر دستگاههای اجرایی استان نیز اقدام به جمعبندی و ارائه مطالبهها و معوقات جامعه ایثارگری در حوزه کاری خود کرده تا در مرکز استان و یا کشور پیگیری شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر همکاری دستگاههای اجرایی این استان برای عمل به تعهدات خود مبنی بر جذب فرزندان شهدا و ایثارگران استان در طرح کارورزی و پرداخت به موقع حقوق آنان تأکید کرد.

گوهرگانی اظهار کرد: مطالبات بیمهای و هزینه دارو و درمان پرسنل ایثارگر دستگاههای اجرایی استان از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان تأمین و پرداخت شود.

خبر جدید  فعالیت ۳۰۰ واحد تولیدی مصالح ساختمانی استاندارد+فیلم

وی تأکید کرد: مدیران اجرایی و نمایندگان امور ایثارگران نهادهای دولتی استان وقت و انرژی بیشتری برای پیگیری مطالبهها و حل مشکلات جامعه ایثارگری این استان صرف کنند تا حق آنان ضایع نشود و به مطالبههایی که بر اساس قانون برای آنان تعیین شده، دست یابند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد با یادآوری نامگذاری ۲۲ اسفند هر سال بهعنوان روز شهید، اظهار کرد: دستگاههای اجرایی استان در این روز از پرسنل عضو جامعه ایثارگری خود تجلیل کنند.

گوهرگانی با گلهمندی از حضور نیافتن رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این جلسه تأکید کرد: بیش از این باید به فکر جامعه ایثارگر استان بود و توجه بیشتری به مسائل، مشکلات و مطالبات آنان داشت و در مرکز کشور این مشکلات را رصد کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تأکید کرد: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تلاش زیادی در عرصه کاری دارند؛ اما بیشتر از این میتوان مسائل و مشکلات جامعه ایثارگر را پیگیری و برطرف کرد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد