11:17:47 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری یاسوج نیاز است
۶۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری یاسوج نیاز است
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای تکمیل مجتمع نیمه تمام فرهنگی و هنری یاسوج ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

رضا خردمند در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: با توجه به اینکه پروژههای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معمولا اقتصادی نیستند تصمیم گرفته شد که این پروژه به صورت BOT واگذار شود.

وی با تاکید بر اینکه دنبال سرمایه گذار برای واگذاری پروژه هستیم، عنوان کرد: تاکنون یک نفر در این زمینه اعلام آمادگی کرده که امیدواریم به توافق نهایی برسیم و در صورتی بنا به هر دلیلی این مورد انجام نشد مجدد پیگیری و رایزنیهای لازم برای واگذاری به اشخاص دیگری انجام میشود.

خردمند میزان زیربنای مجتمع بزرگ فرهنگی و هنری یاسوج را ۲۳ هزار متر مربع عنوان کرد و افزود: برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مجتمع بزرگ فرهنگی و هنری یاسوج در زمینی به مساحت ۲۳ هزار متر مربع با سالنهای مختص حوزههای مختلف شامل سینما، تئاتر، موسیقی و …بوده که هرکدام به طور همزمان گنجایش ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر را دارد.

خردمند تاکید کرد: یکی از مهمترین دغدغههای مدیران ارشد استانی از جمله نماینده عالی دولت و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تعیین تکلیف این پروژه است و در این زمینه به جد پیگیر هستند.

خبر جدید  اجرای ۲۵ برنامه در روز بزرگداشت شهید در استان

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد