18:33:34 - دوشنبه 25 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۰ تیم عملیاتی سیلاب در کهگیلویه و بویراحمد در حالت آماده باش قرار گرفت
۵۰ تیم عملیاتی سیلاب در کهگیلویه و بویراحمد در حالت آماده باش قرار گرفت
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۰ تیم عملیاتی امداد و نجات و سیلاب در استان فراخوان و به صورت آماده باش قرار گرفت.

امان الله جهانبین در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: ۵۰ تیم عملیاتی امداد و نجات و سیلاب در استان فراخوان و به صورت آماده باش قرار گرفت تا در صورت نیاز برای پاسخگویی به مردم گام بردارند.

وی با اشاره به حضور امدادگران هلال احمر برای آبگرفتگی معابر عنوان کرد: هم اکنون یک تیم امدادی برای نجات خانوادهای عازم منطقه مورصفا شدند تا با قایق امدادرسانی کنند.

جهانبین ابراز کرد: سالنهای اداره کل ورزش و جوانان، مدارس آموزش و پرورش و سالنهای هلال احمر برای اسکان اضطراری در نظر گرفته شده است تا در صورت نیاز به اسکان مسافران، گردشگران و هم استانیها اختصاص یابد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فعالیت۱۴ پایگاه امداد و نجات جادهای موقت و ثابت ادامه داد: ۵۲۰ روز امدادگر و نجات گر و کارمند تا ۱۶ فروردین ماه ارائه خدمات میکنند.

جهانبین با اشاره به اینکه یک تیم واکنش سریع در استان و یک تیم در هر شهرستان به عنوان پشتیبان پایگاهها در آماده باش هستند، خاطرنشان کرد: طرح ایمنی و سلامت نوروزی از ۲۸ اسفندماه سال گذشته آغاز و تا ۱۶ فرودین ۹۸ ادامه دارد.

وی تصریح کرد: با اجرای این طرح ۱۶ پست در مبادی ورودی و خروجی شهرها با حضور ۹۰۰ نفر روز از جوانان جمعیت هلال احمر در کانونهای مختلف مستقر شده تا به ارائه خدمات به مردم بپردازند.

خبر جدید  آمار قابل تامل۱۱۰ مصدوم در سوانح رانندگی ۴۸ ساعت گذشته استان

جهانبین با اشاره به برگزاری «کمپین نه به تصادفات جادهای»، « نه به مواد مخدر» ، «جشنواره صلح دوستی»، « تست سلامت» و «فضای دوستدار کودک»، افزود: هدف از اجرای این طرحها کمک به سفری ایمن و مطمئن برای مسافران و هم استانیها است.

وی با تاکید بر اینکه در آماده باش کامل هستیم و تمام ماموریت و مرخصیها تاپایان سامانه بارشی لغو شده است، گفت: شبانه روز آماده خدمت به مسافران، گردشگران و هم استانیها هستیم و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمیشود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد