5:52:26 - دوشنبه 4 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۰مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی شاغل شدند
۴۰مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی شاغل شدند
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری ۴۰ فرصت شغلی با اعتبار یک میلیارد و ۶۲ میلیون تومان برای مددجویان این نهاد ایجاد شد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیتهامدادکهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری در آیین بهرهبرداری ازطرح اشتغال مددجویی منطقه یک یاسوج به نمایندگی از ۴۰طرح با اعتبار ۲۰ میلیون تومان اظهار کرد:ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان یکی از مهمترین اهداف و برنامههای این نهاد است و در هفته احسان و نیکوکاری ۴۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد با اعتبار یک میلیارد و ۶۲ میلیون تومان شاغل شدند.

وی افزود:توانمندسازی و خودکفایی مددجویان، بهصورت مستمر از سوی کمیته امداد دنبال و طرحهای اجراشده برای مددجویان در بخشهای مختلف کشاورزی، دام و طیور، صنعت، صنفی و خدمات است.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۲هزار و ۸۰۱طرح اشتغالزایی از اوایل امسال تاکنون در استان برای مددجویان به بهرهبرداری رسیدهگفت: میزان سرمایهگذاری برای اجرای این طرحها ۶۰ میلیارد و ۷۱۴ میلیون تومان بوده است.

مبشری به نظارت دقیق و مستمر کارشناسان کمیته امداد بر طرحهای اشتغال مددجویان اشاره و تصریح کرد: مسئولیت و تعهد کمیته امداد در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی تنها در پرداخت وام و اتمام طرح خلاصه نمیشود، بلکه نظارت مستمر و دقیق این طرحها و میزان درآمد پایدار برای فرد متقاضی بهویژه مددجویان زیرپوشش نیز برای این نهاد مهم و ضروری است.

وی ارائه آموزشهای فنی و حرفهای برای مددجویان را یکی دیگر از برنامههای حوزه اشتغال کمیته امداد در زمینه ایجاد اشتغال پایدار عنوان و بیان کرد: در ۱۱ ماهه سال جاری ۲هزار و ۴۴۷نفر از مددجویان این نهاد با اعتبار ۴۴۳میلیون تومان در دورههای آموزشی شرکت کردهاند و ۱۹۱ نفر از مددجویان با هزینه ۶۱میلیون تومان نیز از طریق مراکز کاریابی شاغل شدهاند.

خبر جدید  ضرورت ایجاد اشتغال پایدار/ فرودگاه یاسوج توسعه می یابد

انتهای پیام/۴۱۱۷/ ۴۱۲۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد