3:19:28 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳کتاب نمایشنامه حوزه هنری در نمایشگاه کتاب تهران
۳کتاب نمایشنامه حوزه هنری در نمایشگاه کتاب تهران
اعضای کمیسیون برنامه و بودجه به دعوت اتاق بازرگانی استان وارد گچساران شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، رئیس حوزه هنری استان گفت: این آثار شاملحضور ۳کتاب نمایشنامه حوزه هنری در نمایشگاه کتاب تهران نمایشنامههای (چند خواب از زندگی بارانی)، (پاییز نگفته بود) و (کوچه مختار بود و ساسان بود و سیمین) به نویسندگی رضا گشتاسب و از تولیدات حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد است.
اسلامی افزود: موضوع این نمایشنامهها در حوزه دفاع مقدس بوده و در سال ۹۷ توسط انتشارات نودا به چاپ رسیدهاند و نگاهی متفاوت به جنگ از منظر آدمهای کمتر دیده شده در این آثار برجسته است.
وی تصریح کرد: همچنین نمایشنامه دیگر از حوزه هنری استان با عنوان (مأموریت جدی آقای چرچیل) که به روایت شهر گمشده ای میپردازد نیز در سی دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد.
سی دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار (خواندن توانستن است) صبح روز سه شنبه ۳ اردیبهشت با حضور مسئولین بلندپایه کشوری افتتاح شد و تا ۱۴ اردیبهشت در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران ادامه دارد.
بیش از ۳۰ کشور دنیا در این نمایشگاه حضور دارند و کشور چین به عنوان بخش ویژه بین الملل در نمایشگاه کتاب تهران حضوری فعال خواهد داشت.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تصویب ۹۴ طرح در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بهمئی
تبليغات
بانک پاسارگاد