15:14:26 - شنبه 21 جولای 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۲۵ روستای کهگیلویه و بویراحمد با تانکر آبرسانی می‌شوند
۲۲۵ روستای کهگیلویه و بویراحمد با تانکر آبرسانی می‌شوند
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه وضعیت منابع تامین آب شرب روستاها با افت سطح آب روبه‌رو است، گفت: ۲۲۵ روستای استان با تانکر آبرسانی می‌شوند. شعار سال: مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه وضعیت منابع تامین آب شرب روستاها با افت سطح […]

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه وضعیت منابع تامین آب شرب روستاها با افت سطح آب روبه‌رو است، گفت: ۲۲۵ روستای استان با تانکر آبرسانی می‌شوند.

شعار سال: مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه وضعیت منابع تامین آب شرب روستاها با افت سطح آب روبه‌رو است، گفت: ۲۲۵ روستای استان با تانکر آبرسانی می‌شوند.

فیض الله پاسره اظهار داشت: ۲۲۵ روستای این استان توسط بخش خصوصی با ۱۴ دستگاه تانکر آبرسانی‌شود که امکان اضافه شدن این تعداد روستا با توجه به وضعیت موجود وجود دارد.

وی عنوان کرد: در شهرستان‌های سردسیری بویراحمد و دنا که منابع تامین آب آن‌ها از چمشه بوده به دلیل خشکسالی‌های اخیر منابع آن‌ها با افت سطح آب و کمبود روبه‌رو بوده که این مهم سبب شده با تانکر این کمبود را جبران کنیم و در سطح استان ۶۰ روستا دارای آب این وضعیت را دارند.

پاسره با بیان اینکه ۱۶ میلیارد ریال اعتبار خشکسالی برای آبفای روستایی پیش بینی شده است، ابراز کرد: این میزان اعتبار ناچیز بوده و پاسخگوی نیاز روستاهای استان نیست و باید در این زمینه مسئولان و متولیان امر چاره اندیشی کنند.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد افزود: نظارت دقیق بر مصرف مشترکان و شناسایی انشعابات غیر مجاز و اعمال قانون در برخورد با متخلفان از جمله برنامه‌های این شرکت در زمینه مدیریت مصرف بوده و در این زمینه بدون هیچ تعارفی ورود می‌کنیم.

پاسره با بیان اینکه کاهش ساعت کارکرد الکتروپمپ‌ها در حدی که پاسخگوی تامین نیاز آبی روستا باشد نیز در دستور کار است، تصریح کرد: ۷۳ ساعت در روز ساعت کارکرد الکتروپمپ‌ها را کاهش دادیم.

خبر جدید  آموزش، کنترل و نظارت اولویت محیط زیست

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۸۱۴۲۹ ، www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات