11:57:56 - سه‌شنبه 21 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یاسوج| مدیران آموزش و پرورش حق جانبداری در انتخابات مجلس را ندارند
یاسوج| مدیران آموزش و پرورش حق جانبداری در انتخابات مجلس را ندارند
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران و مسئولان رده‌های مختلف آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان حق جانبداری از فرد خاصی را در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ندارند.

هادی زارعپور در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مدیران و مسئولان مختلف آموزش و پرورش در شهرستانها و مناطق حق ورود و جانبداری برای نامزد خاص و یا اعضای مجمع نمایندگان کنونی با استفاده از امکانات، تجهیزات و موقعیت شغلی خود را ندارند.

وی با تاکید بر اینکه از هم اکنون تذکر میدهیم که احدی از همکاران حق جانبداری در انتخابات را ندارد، عنوان کرد: نباید قداست آموزش و پرورش را با جانبداری و سوء استفاده از موقعیت شغلی، امکانات و تجهیزات موجود برای نامزدی خاص زیر سوال ببریم.

زارعپور با تاکید بر اینکه در صورت اثبات تخلف هر یک از همکاران بدون هیچ ملاحضهای قاطعانه برخورد میکنیم، ابراز کرد: بنای تغییر مدیران مدارس جز در صورت بازنشسته شدن، استعفاء و یا عزل را نداریم.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سوال خبرنگار تسنیم آیا صحت دارد برخی از نمایندگان فعلی مجلس پیگیر بوده تا مطابق با میل خود مدیران مدارس را نه بر معیار شایسته سالاری بلکه جمع آوری آرا انتخاب کنند، ادامه داد: در صورتی که احدی از مدیران مدارس در شهرستانها بازنشسته، استعفاء و یا عزل شود؛ مدیر جایگزین از طریق برگزاری آزمون و تنها بر معیار شایسته سالاری انتخاب میشود.

خبر جدید  فعالیت ۲ هزار و ۶۸۰ اتوبوس و تاکسی در یاسوج

زارعپور با تاکید بر اینکه در مدارس مناطق استان نیز مدیران آموزش و پرورش حق دخالت دادن مسائل سیاسی درانتخاب مدیران مدارس را ندارند، ادامه داد: فرایند انتخاب مدیران مدارس به گونهای بوده که اگر مدرسهای مدیریت آن خالی، انتقال، جابجایی یا عزل شود باید در سامانه اعلام که نیاز به مدیر دارد تا بعد از طریق فراخوان عمومی عدهای ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه آزمون علمی انتخاب مدیران ۲۸ خرداد برگزار میشود، خاطرنشان کرد: فرد باید به طور حتم ۶۰ درصد نمره علمی را کسب کند و بعد توسط یک تیم تخصصی سایر مراحل از جمله مصاحبه انجام شود تا مدیران مدارس بر اساس شایستگی انتخاب شوند.

انتهای پیام/ن


منبع :: یاسوج| مدیران آموزش و پرورش حق جانبداری در انتخابات مجلس را ندارند

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات