1:24:12 - پنج‌شنبه 2 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یاسوج| دستگاه‌های نظارتی توجه بیشتری به حوزه کارگری داشته باشند
یاسوج| دستگاه‌های نظارتی توجه بیشتری به حوزه کارگری داشته باشند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حوزه کارگری باید ساختارها را درست کرد و واسطه‌گری را از بین برد گفت: دستگاه‌‌های نظارتی بیشتر ورود کنند تا اگر جایی حقوق کارگری ضایع می‌شود برخورد قانونی صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، علیمحمد احمدی عصر امروز در جشن روز کارگر با بیان اینکه کارگران در ۴۰ سال گذشته در خط مقدم و خاکریز اول تولید و سازندگی کشور حضور فعال داشته و نقشی کلیدی ایفا کردنداظهار داشت: این قشر پویا باید امروز هم که در حوزه اقتصادی و تولید تحت فشار هستیم با قدرت و توان بیشتری وارد عرصه شوند.

وی افزود: امروز دنیا به این سمت پیش میرود که نیروی انسانی به عنوان تکنسین کار، تولید و صنعت در بخشهای مختلف فعال شده و به سمت طرد شدن کار و یا استخدام در حوزههای دولتی حرکت میکند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال «رونق تولید»، گفت: در این زمینه رسالت اصلی بر عهده جامعه کارگری است و باید همه تلاشها در راستای تحقق این شعار رهبری باشد.

احمدی تأکید کرد: طراحی و تنظیم برنامه جامع حمایتها و مشوقهای کارگران در راستای کمک به این قشر برای افزایش انگیزه و بهرهوری و حضور موفق آنها در فضای کار و خانواده ضروری است.

وی بیان کرد: در حوزه کارگری باید ساختارها را درست کرد، واسطهگری را از بین برد و دستگاههای نظارتی بیشتر ورود کنند تا اگر جایی حقوق کارگری ضایع میشود، برخورد قانونی صورت گیرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بایدبستههای حمایتی و کمکهای تامین اجتماعیبرای رفع مشکلات جامعه کارگری در دستور کار قرار گیرد، عنوان کرد: دستگاههای متولی باید بر تکریم کارگران و رعایت حق و حقوق آنها نظارت داشته باشند.

خبر جدید  برخورد و کنترل برداشت های غیر مجاز از رودخانه بشار

احمدی ابراز کرد: روزی یک جامعه را درست، پویا و فعال طراحی کردهایمکه به کار و کارگر اهمیت و اصالت بخشیده باشیم و برای دستیابی به این هدف باید به وظیفه همگانی که در این رابطه داریم، عمل کنیم.

وی گفت: هیچ کشوری به اندازه ما شهرک صنعتی و واحدهای تولیدی و کارگاهی ندارد اما به علت اینکه در تولید محصولات به انداز کافی به کیفیت توجه نکردهایم به لحاظ صادرات در وضعیت مطلوبی قرار نداریم.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد