11:47:43 - سه‌شنبه 14 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یاسوج| حیرت دشمنان از دستاوردهای انقلاب اسلامی؛ بیانیه «گام دوم انقلاب» تبیین شود
یاسوج| حیرت دشمنان از دستاوردهای انقلاب اسلامی؛ بیانیه «گام دوم انقلاب» تبیین شود
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خواستار تبیین بیانیه گان دوم انقلاب توسط رسانه‌ها و صاحبنظران شد و گفت: عملکرد مسئولان استانی در این زمینه ارزیابی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حجتالاسلام و المسلمین سیروس حکمتی نیک در نشست تعاملی و هم اندیشی سپاه فتح با اصحاب رسانه، اظهار داشت: ماحصل بیانیه گام دوم انقلاب تشکیل تمدن نوین اسلامی است و باید فعالیت رسانهها در تبیین این مهم، ارزیابی شود.

وی خواستار تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط رسانهها شد و افزود: هرگونه کم کاری در این زمینه پذیرفتنی نیست زیرا آشنایی جوانان با دستاودرها در حوزههای مختلف از جمله سیاسی، عمران روستایی و شهری، اجتماعی و حتی فرهنگی ضروری است.

حکمتینیک با اشاره به فعالیت گسترده شبکههای خبری اعم از ماهوارهای و اینترنتی به زبانهای مختلف برای مبارزه با انقلاب و دین مبین اسلام توسط دشمنان تا دندان مسلح ادامه داد: بدون شک این هجمهها در هر کشور دیگری جز ایران اتفاق میافتاد در کمترین زمان ممکن شاهد سقوط آن حکومت بودیم.

وی بیان کرد: شبکههای مختلف رسانهای شبانه روز تبلیغات مسموم علیه تفکر اسلامی و انقلاب دارند که نقش اصحاب رسانه در مقابله با اقدامات دشمنان مهم و اساسی است.

حکمتی نیک یکی از زیباترین سنتهای الهی را سنت امداد غیبی دانست و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران تجلی واقعی نصرت الهی بود و مصداق بارز نصرت الهی را میتوان در انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دید.

خبر جدید  تجلیل از پرستاران شهرستان بهمئی

وی پشتیبان اصلی انقلاب را خداوند متعال دانست و ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران هژمونی استکبار و آمریکا را به چالش کشاند و دستاوردهای انقلاب اسلامی موجب حیرت دشمنان شده است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با اشاره به تولید ۳۸۰ دقیقه محتوای فیلم محور در قالب برنامه چهل بهار گفت: این برنامه با هدف تبیین دستاوردهای دستگاههای مختلف در ۴۰ سال اخیر اجرایی شد.

سرهنگ حیدری خواستار به تصویر کشیدن رشادتهای فرزندان این دیار در دوران ۸ سال دفاع مقدس شد و افزود: تهیه گزارشهای در این راستا در دستور کار رسانهها قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: نماهنگ «همسنگری» با همکاری حوزه هنری استان توسط جواد هادی اصل تهیه و در جشنوارههای مختلف موفق به کسب مقام شده و در بین یک هزار اثر راهیان نور حائز رتبه برتر شد.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد