1:24:03 - پنج‌شنبه 2 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یاسوج| حمایت از تولید داخلی سبب دلگرمی فعالان اقتصادی و کارگران می‌شود
یاسوج| حمایت از تولید داخلی سبب دلگرمی فعالان اقتصادی و کارگران می‌شود
مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کارگران و کارفرمایان در سخت‌ترین شرایط همه تلاش خود را در راستای رونق تولید و گردش چرخ اقتصاد کشور به کار گرفته‌اند گفت: حمایت از تولید داخلی سبب دلگرمی و انگیزه بیشتر این قشر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیماز یاسوج،عباس نورمحمدی عصر امروز در بازدید از شرکت تولیدی طبیعت زنده یاسوج ضمن تبریک هفته کار و کارگراظهار داشت: کارگران و کارفرمایان به عنوان نیروهای مولد و فعالان عرصه کار و تولید، در توسعه اقتصادی کشور و تحقق رونق تولید مهمترین نقش را دارند.

وی با بیان اینکه حمایت از کارگران و کارآفرینان رسالت اصلی سازمان تامین اجتماعی است، افزود: این سازمان با ارائه خدمات بیمهای و درمانی و ارتقای سرعت و کیفیت خدماترسانی به این قشر، در جهت حمایت از تولید و اقتصاد کشور حرکت میکند.

مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه این سازمان بیش از ۴۲ میلیون نفر از جمعیت کشور را زیر پوشش دارد، گفت: حمایتهای لازم و همه جانبه از سرمایهگذارانو تولیدکنندگان داخلی سبب تقویت اقتصاد کشور در برابر تهدیدها و فشارهای خارجی میشود.

نورمحمدی عنوان کرد: کارگران و کارفرمایان در سختترین شرایط، همه تلاش خود را در راستای رونق تولید و گردش چرخ اقتصاد کشور به کار گرفته و در جهت استقلال و توسعه و آبادانی کشور از هیچ کوششی دریغ نکردهاند.

وی با تاکید بر اینکه کارگران و کارفرمایان باید همواره باید مورد حمایت و تکریم شایسته قرار گیرند، گفت: حمایت از تولید داخلی سبب دلگرمی و انگیزه بیشتر این قشر میشود.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توزیع مرغ تاریخ مصرف گذشته در استان شایعه منفعت طلبان
تبليغات
بانک پاسارگاد