19:37:27 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یاسوج| "تنگ تامرادی" باید پایلوت محرومیت‌زدایی در کشور شود
یاسوج| "تنگ تامرادی" باید پایلوت محرومیت‌زدایی در کشور شود
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست منطقه تنگ تامرادی را به عنوان پایلوت محرومیت‌زدایی در کشور انتخاب کند و گفت: مردم برای ماندن در این منطقه نیازمند تقویت معیشت و اقتصاد خود هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، غلاممحمد زارعی عصر امروز در دیدار معاون پارلمانی رئیسجمهور با مردم منطقه تنگ تامرادی با بیان اینکه این منطقه دچار محرومیتهای تاریخی است، اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات زیادی به روستاهای این منطقه ارائه شد و تحول خوبی در زندگی مردم اتفاق افتاد اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.

وی با بیان اینکه مردم منطقه تنگ تامرادی ۱۱۰ شهید را به نظام و انقلاب اسلامی تقدیم کردهاند، افزود: تاکنون هیچ وزیر و معاون رئیسجمهوری به منطقه تنگ تامرادی سفر نکرده بود و این نخستین سفر یک مسئول کشوری به این منطقه است که میتواند نقطه عطفی در خدماترسانی دولت به مردم این منطقه باشد.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از حل مشکل آب مردم منطقه تنگ تامرادی خبر داد و گفت: مطالعات طرح جامع آبرسانی به همه روستاهای این منطقه انجام و بخشی از آن هم اجرا شده است.

زارعی بیان کرد: مردم برای ماندن در این منطقه نیازمند تقویت معیشت و اقتصاد خود هستند و از این رو توجه به مسائل معیشتی و کشاورزی از ضرورتهای این منطقه است.

وی با بیان اینکه همه مشکلات زیرساختی و عمرانی این منطقه با حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان برطرف میشود، عنوان کرد: اگر این منطقه توسط دولت به عنوان یک پایلوت در یک استان محروم مورد توجه قرار گیرد این موضوع به طور قطع نقطه نورانی در خدمات دولت خواهد بود.

خبر جدید  ارائه خدمات پزشکی و روان پزشکی به سالمندان

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد