8:50:33 - چهارشنبه 28 آگوست 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گروه جهادی دانشگاه پیام نور گچساران ۴۰ بسته غذایی در پنج روستا توزیع کردند
گروه جهادی دانشگاه پیام نور گچساران ۴۰ بسته غذایی در پنج روستا توزیع کردند
مسئول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های گچساران گفت: گروه جهادی دانشگاه پیام نور شهرستان گچساران ۴۰ بسته‌های غذای را در بین خانوار ساکن روستای شهرستان دیشموک توزیع کردند.

محمد سلیمانی، مسئول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های گچساران در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: از چندین سال گذشته تاکنون گروه‌های جهادی مختلف اعم از گروه‌های دانشجویی و دانش آموزی به خصوص در فصل تابستان با برگزاری اردو‌های مختلفی از جمله خدمات عمرانی، آموزش، توزیع کالا‌های ضروری و مصرفی خانواره‌ها به افراد بی بضاعت ارائه می‌کنند.
سلیمانی مطرح کرد: این گروه‌ها بدون هیچ گونه منفعت مالی اقدام به خدمت رسانی در مناطق مختلف شهری و روستای و مناطق صعب العبور می‌پردازند.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های گچساران تصریح کرد: گروه‌های جهادی با شناسایی روستا‌های محروم و دور از دست اقدام به خدمت رسانی کرده تا بتوانند با این کار گره‌ای از مشکلات این افراد بی‌بضاعت را مرتفع کنند.   وی گفت: گروه جهادی شهید جهان نژادیان دانشگاه پیام نور شهرستان گچساران از جمله گروهی است که علاوه بر خدمت رسانی به نقاط دور دست و محروم گچساران این بار به سراغ منطقه صعب العبور و کوهستانی پاپره در ۳۰ کیلومتری شهرستان دیشموک رفته است.

سلیمانی اظهارداشت: این گروه جهادی در یک اقدامی خیرخواهانه بسته‌های غذای شامل (برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه، سویا، قند و کنسرویجات) را تهیه وبه همراه یک جلد کلام الله مجید و کتاب‌های آموزشی کودک اهدایی از طرف حرم حضرت معصومه (س) در بین ۴۰ خانوار ساکن این روستا توزیع کردند.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های گچساران در ادامه بیان کرد: از دیگر اقدامات جهادگران دانشجودر این مناطق محروم اطعام برای ۳۰۰خانوار روستایی ده تل بالا، ده تل پایین، سربیشهاولیا، سربیشه، شهسواری بود که دانشجویان جهادگر با پخت و توزیع این بسته‌های غذایی به همراه ابلاغ پیام غدیر به دورترین نقاط استان مبادرت ورزیدند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  رسالت اساتید آشنایی دانشجویان با غنای فرهنگی
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات