15:02:58 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کهگیلویه و بویراحمد| گران فروشی در بازار سبب رنجش مردم شده است
کهگیلویه و بویراحمد| گران فروشی در بازار سبب رنجش مردم شده است
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه رفع منکرات اقتصادی در اولویت کاری ستاد امر به معروف است، گفت: گران فروشی و کم فروشی در سطح بازار جزو مهم ترین منکراتی بوده که سبب رنجش مردم شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سید محمد کاظم نظری ظهر امروز در نشست دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: باتوجه به نیازها و مشکلات اقتصادی مردم رفع منکرات اقتصادی در اولویت کاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر و دستگاههای متولی باشد.

وی با بیان اینکه کارگران سرمایههای انسانی با ارزش جامعه بوده و امنیت شغلی آنها با رونق تولید محقق میشود، عنوان کرد: یک آموزگار سرمایه انسانی خلق میکند و پیشرفت یک جامعه در گروه توجه به آموزش و پرورش است.

نظری با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان، بیان کرد: این ماه مبارک فرصتی برای خودسازی انسان است و انتظار میرود دستگاههای اجرایی در شبهای قدر برنامههای ویژهای اجرا کنند.

وی با بیان اینکه انتقاداتی وارد بوده اما نباید منکر زحمات مسئولان برای نهادینه شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه شد، گفت: یکی از مهم ترین منکراتی که موجب رنجش مردم است بحث گران فروشی و کم فروشی در سطح بازار است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: دستگاههای متولی نظارت بر بازار را افزایش دهند و مسئولان صنعت و معدن و تعزیرات تلاش کنند تا در حق کسی اجحافی صورت نگیرد.

نظری با تاکید بر اینکه منکرات اقتصادی باید در اولویت کاری ستاد امر به معروف قرار گیرد، افزود: اتحادیههای اتاق اصناف نقش کلیدی در این خصوص دارند و باید بیش از پیش بر روند بازار نظارت کنند.

خبر جدید  آموزش فنی وحرفه ای برای خودکفایی مددجویان باشتی

وی در خصوص تولید آثار فرهنگی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر، اظهار داشت: میطلبد با همکاری مسئولان روابط عمومی در این خصوص نیز اقدامات موثری انجام شود.

نظری با اشاره به برنامههای ۱۷ گانه در ماه مبارک رمضان، عنوان کرد: مردم استان ما مردمی نجیب هستند و بسیاری از مسائل را رعایت میکنند و می طلبد پوشش مردمی " بگوییم و بگذریم" دوباره در استان فعال شود و از این پویش حمایت کنیم.

وی بیان کرد: در این استان نهی از منکر تاکنون تاثیرگذار بوده و گزارشی از درگیری بین ناهی از منکر با مردم ارائه نشده و بدون شک دستگاه قضایی از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت میکند.

نظری تصریح کرد: برنامههای فرهنگی متناسب با ماه مبارک رمضان در دستگاههای اجرایی برگزار و در این راستا از ظرفیت مدیران استفاد شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به نقش رسانهها در بازسازی اخلاق در جامعه اشاره کرد و گفت: رسانهها میتوانند تاثیر بسیاری در تحکیم ارزشها در جامعه داشته باشند.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد