2:03:49 - دوشنبه 18 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کهگیلویه و بویراحمد| پروژه عمرانی با بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی نباید ناتمام باقی بماند
کهگیلویه و بویراحمد| پروژه عمرانی با بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی نباید ناتمام باقی بماند
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرحی که ۴۰ درصد و یا بیشتر پیشرفت فیزیکی دارد باید هر چه زودتر تکمیل شده و به بهره‌برداری برسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، جعفر گوهرگانی ظهر امروز در نشست پیگیری مصوبات سفر معاون اقتصادی وزیر کشور به کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر توجه دستگاه‌های اجرایی به سند آمایش استان، اظهار داشت: یکی از اهرم‌هایی که ما را ملزم به پیگیری بحث سند آمایش استان می‌کند سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی است.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: اجرای هر گونه طرحی توسط دستگاه‌های اجرایی باید بر اساس سیاست‌گذاری‌های سند آمایش استان باشد و در غیر اینصورت اعتباری به آن طرح تعلق نمی‌گیرد.

گوهرگانی عنوان کرد: بودجه‌ریزی سال آینده برای همه دستگاه‌ها هم باید بر اساس آمایش سرزمین باشد و در غیر این‌صورت باید مصوبه شورای برنامه‌ریزی را داشته باشند.

وی در رابطه با پروژه‌های نیمه‌تمام کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی پروژه‌ها سال‌های زیادی است که روی زمین مانده‌اند از جمله پروژه جاده پاتاوه به دهدشت که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان است بنابراین دستگاه‌ها باید این پروژه‌ها را پیگیری کنند تا بیش از این شرمنده مردم نشویم.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: مشخصات و سوابق این پروژه‌ها باید مشخص و اولویت‌بندی شوند، طرحی که در حد کلنگ‌زنی مانده است اولویت آخر ما است اما باید کمک کنیم طرحی که ۴۰ درصد و یا بیشتر پیشرفت فیزیکی دارد هر چه زودتر تکمیل و بهره‌برداری شود.

خبر جدید  راهیابی انیمیشن هنرمند هم استانی به جشنواره بین المللی

گوهرگانی با اشاره به اینکه برخی سازمان‌ها و ادارات‌کل هنوز نمایندگی‌های خود را در برخی شهرهای استان مستقر نکرده‌اند، ادامه داد: فرمانداران پیگیر این موضوع باشند تا خدمات‌رسانی به مردم به نحو مطلوب انجام شده و مردم مجبور نشوند برای انجام کارهای اداری به مرکز استان سفر کنند.

وی در واکنش به خشکی برخی باغات در منطقه دلی اولاد علی مومن شهرستان بویراحمد، گفت: ایستگاه پمپار برای آبیاری حدود ۲۰۰ هکتار از باغات این منطقه اجرا شد اما باغداران سطح باغات خود را به ۴۰۰ هکتار گسترش دادند اما با این وجود باز هم به فکر آنها هستیم.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سال گذشته مصوبه‌ای داشتیم که آب موردنیاز باغات این منطقه از ایستگاه پمپاژ سروک به اراضی این منطقه پمپاژ شود که اجرای این مصوبه را در دستور کار قرار می‌دهیم.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد