1:04:44 - یکشنبه 3 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کهگیلویه و بویراحمد| مهاجرت معکوس به روستاهای شهرستان لنده آغاز شده است
کهگیلویه و بویراحمد| مهاجرت معکوس به روستاهای شهرستان لنده آغاز شده است
فرماندار شهرستان لنده گفت: با حضور بنیاد علوی در این شهرستان  مردم مهاجرت معکوس را از شهر به روستاهای این شهرستان آغاز کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از لنده، دارا کریمینژادامشب در نشست شورای اداری شهرستان لنده که با حضور رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد، اظهار داشت: زیرساختهای مختلف از جمله جاده و صنعت سهم بسزایی در توسعه یک منطقه دارند اما از همه اینها مهمتر، تفکر اقتصادی و ذهن توسعه یافته است.

وی بیان کرد: فعالیتهایی که بنیاد علوی در شهرستان لنده انجام میدهد این شهرستان را روی ریل توسعه قرار داده است و امیدواریم هرچه زودتر شاهد خروج لنده از بنبست باشیم.

فرماندار شهرستان لنده عنوان کرد: با استقرار بنیاد علوی در شهرستان لنده، دستگاههای دولتی احساس ضعف نکردند بلکه با همکاری و همدلی همه دستگاهها این شهرستان توانست به رتبه دوم در جذب اعتبارات دست پیدا کند.

کریمینژاد ابراز کرد: ما از بنیادعلوی انتظار پول پاشی در شهرستان لنده را نداریم بلکه میخواهیم رونق صورت بگیرد زیرا مردم این شهرستان مهاجرت معکوس به روستاها را آغاز کردهاند و انحراف تسهیلات کمتر شده است.

وی ادامه داد: ۳۰ هزار نهال وارد این شهرستان شده که به افراد دارای زمین شیبدار تحویل داده شود اما دیوان عدالت نامه فرستاده که باید به مزایده گذاشته شوند که در این زمینه خواستار مساعدت دیوان عدالت هستیم.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  هدر رفت ۲۴ درصدی آب در شهرهای استان/ فرسودگی ۳۵ درصدی شبکه توزیع
تبليغات
بانک پاسارگاد