1:04:45 - شنبه 2 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کهگیلویه و بویراحمد| خدمات رایگان دندانپزشکی قرارگاه جهادی شهید کاظمی به مردم لنده+فیلم
کهگیلویه و بویراحمد| خدمات رایگان دندانپزشکی قرارگاه جهادی شهید کاظمی به مردم لنده+فیلم
اکیپ دندان‌پزشکی قرارگاه جهادی شهید احمد کاظمی با حضور در شهرستان لنده به ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم محروم این شهرستان پرداخته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از لنده، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اکیپ دندانپزشکی قرارگاه جهادی شهید احمد کاظمی با هدف خدماترسانی رایگان دهان و دندان به مردم محروم شهرستان لنده از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد از پنچم بهمنماه در این شهرستان مستقر شد.

در این اردوی جهادی قریب به ۴۰ نفر کادر درمانی حضور دارند که به مدت ۷ روز خدماتی از قبیل کشیدن دندان، عصبکشی و ترمیم را برای حدود سه هزار نفر از مردم محروم شهرستان لنده به صورت رایگان انجام میدهند.

مهرافروز خلیلی شهروند لندهای که از خدمات این گروه جهادی بهرهمند شده است در گفتوگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به هزینههای سنگین دندانپزشکی در شهرستان لنده، اظهار داشت: با حضور این اکیپ پزشکی توانستیم از خدمات رایگان دندانپزشکی برخوردار شویم که همه اینها به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

خیراله علیدادی دیگر شهروند لندهای نیز با بیان اینکه تاکنون هزینههای سرسامآور زندگی و معیشت خانواده فرصت مراجعه به دندانپزشک را برایم فراهم نکرده بود، گفت: شهرستانی مانند لنده نیازمند خدماترسانی مداوم گروههای جهادی است و امیدواریم باز هم شاهد حضور این گروههای پزشکی و دندانپزشکی در شهرستان باشیم.

مهتاب ذاکری از دندانپزشکان حاضر در کادر پزشکی گروه شهید احمد کاظمی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم گفت: با توجه به گزارشاتی که مبنی بر محرومیت اقتصادی شهرستان لنده به ماه رسیده بود تصمیم گرفتیم برای ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به این شهرستان سفر کنیم.

خبر جدید  لزوم رعایت حقوق شهروندی در زندان های یاسوج+فیلم

مسئول تیم دندانپزشکی قرارگاه جهادی شهید احمد کاظمی هم در گفتوگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه هدف ما چیزی جز خدمت به مناطق محروم نیست، گفت: امیدواریم با فعالیت خود بتوانیم گامی موثر در جهت ارتقای سطح بهداشت دهان و دندان جامعه برداریم.

علی ازانی افزود: ۱۵ اکیپ دندانپزشکی به مدت یک هفته برای انجام خدماتی از قبیل جراحی، کشیدن، عصبکشی و ترمیم دندان در شهرستان لنده حضور دارند.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد