11:17:26 - چهارشنبه 13 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کهگیلویه و بویراحمد| ایجاد شهرک صنعتی سقاوه در حد حرف باقی مانده است
کهگیلویه و بویراحمد| ایجاد شهرک صنعتی سقاوه در حد حرف باقی مانده است
رئیس شورای شهرستان بویراحمد گفت: ایجاد شهرک صنعتی سقاوه تنها در حد اسم و مجوز بوده و اراده‌ای برای راه‌اندازی آن وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، محمد دانشینسب در نشست با برخی مدیران دستگاههای اجرایی اظهار داشت: ایجاد شهرک صنعتی سقاوه تنها در حد اسم و مجوز راهاندازی بوده و احساس میشود ارادهای برای ایجاد واحدهای صنعتی در این شهرک با در نظر گرفتن مشوقهای خاص وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه مردم این دیار سالها منتظر شهرستانی شدن هستندعنوان کرد: مهمترین خواسته مردم این بخش از مسئولان و مدیران دولتی ارتقایبه شهرستان است.

دانشی نسب عنوان کرد: ارتقای بخش مارگون به شهرستان، تعیین تکلیف شهرک صنعتی و انتقال آب از رود بشار برای استفاده کشاورزی مهمترین خواسته مردم بخش مارگون از مسئولان است.

وی با تشریح ظرفیتهای موجود در بخش مارگون در راستای توسعه بخش کشاورزی و باغداری بیانکرد: انتظار میرود مسئولان و متولیان امر در زمینه انتقال آب از رودخانه بشار با هدف کمک به این حوزه اقدام کنند.

سخنگوی شورای شهر مارگون با تشریح خدمات ارائه شده در این بخش در ۴۰ سال اخیر افزود: هم اکنون نزدیک به ۵ هزار دانشآموز در ۱۷۶ روستا با داشتن ۵۰۰ معلم و مربی تحصیل کرده مشغول تحصیل هستند در حالی قبل از انقلاب خبری از مدرسه و معلم در این دیار نبود.

دانشینسب با اشاره به خدمات ارائه شده از جمله برقرسانی، آبرسانی و راهسازی بیان کرد: به میمنت انقلاب اسلامی هم اکنون در شهر مارگون دانشگاه پیام نور فعالیت دارد و یکی از بزرگترین کارخانههای استان نیز در این منظقه راهاندازی شده است.

خبر جدید  رواج پدیده تک فرزندی مغایر با فرهنگ مردم استان+فیلم

وی با اشاره به اینکه قبل از انقلاب در بخش محروم مارگون جادهای اعم از خاکی، سوشه و یا آسفالته وجود نداشت، ادامه داد: در یک سال اخیر ۲۴ هزار متر مربع از خیابانهای شهر مارگون آسفالت شدو در ماههای آینده نهضت آسفالت خیابانها به میزان ۲۵ هزار متربع دیگر در دستور کار شهرداری است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد