19:39:56 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کهگیلویه و بویراحمد آماده استقبال از مسافران نوروزی می‌شود
کهگیلویه و بویراحمد آماده استقبال از مسافران نوروزی می‌شود
در نشست ستاد خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی کامل این استان برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داده شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج،نشست ستاد خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز با حضور دستگاههای اجرایی عضو ستاد و به ریاست استاندر برگزار شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در این نشست از اجری برنامههای شاد و فرهنگی در ایام نوروز ۹۸ خبرداد و اظهار داشت: افتتاح بازارچههای موقت صنایع دستی و برگزاری جشنهای نوروزی در تمام شهرستانهای استان از مهمترین برنامههای این ادارهکل در ایام نوروز است.

محمود باقری ازتشکیل تیمهای نظارتی در ایام نوروز خبرداد و افزود: تیمهای بازرسی مشترک در ایام نوروز از همه مکانهای رفاهی، تفریحی، اقامتی و گردشگری بازدید میکنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: هتلها و تاسیسات گردشگری استان در ایام نوروز هیچگونه افزایش قیمتی ندارند.

باقری با تاکید بر اینکه دستگاههای عضو ستاد خدمات سفر در تبلیغات خود آرم یا لوگوی خدمات سفر را درج کنند، عنوان کرد: سامانه ملی ۰۹۶۲۹ مربوط بهرسیدگی به شکایات است که باید بر روی همه بنرهای تبلیغاتی نوشته شود.

وی بر حفظ امنیت و سلامت گردشگران تاکید و بیان کرد: کلید به دستانی که در ایام نوروز در ورودی شهرها میایستند بحث امنیت و سلامت گردشگران را به خطر میاندازند و باید به صورت جدی با آنها برخورد شود.

۱۴۹۱ کلاس درس در کهگیلویه و بویراحمد آماده اسکان مسافران نوروزی است

مدیرکل آموزشو پرورش کهگیلویه و بویراحمد هم در این نشست گفت:۱۲ پایگاه با ۱۹۴ مدرسه و ۱۴۹۱ کلاس درس در استان آماده اسکان مسافران نوروزی است.​

​​​​​​هادی زارعپور با بیان اینکه ۵۰۳ نفر از عوامل اجرایی آموزش و پرورش آماده خدماترسانی به گردشگران در ایام نوروز هستند، افزود: سالنهای ورزشی و محوطههای مدارسی که در طرح اسکان نیستند برای اسکان اضطراری آمادهسازی شده است.

خبر جدید  شکوفایی ظرفیتهای اقتصادی میراث انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: باشگاههای فرهنگیان در شهرهای یاسوج و گچساران، خانههای معلم در همه شهرستانهای استان و مدارس غیردولتی برای اسکان گردشگران و مسافران در ایام تعطیلات نوروز ۹۸ آمادگی دارند.

آمادهباش ۱۹۰ نیروی خدماتی و عملیاتی شهرداری یاسوج

شهردار یاسوج هم از آمادهباش ۱۹۰ نیروی خدماتی و عملیاتی شهرداری یاسوج خبر داد و گفت: این نیروها از ۲۵ اسفند به صورت سه شیفت آماده خدماترسانی به مردم و گردشگران در ایام نوروز هستند.

نستهن مقدم افزود: با توجه به اینکه در آستانه تعطیلات نوروز هستیم برنامههای متعددی در زمینه تجهیز، زیباسازی، خدماترسانی و فضاسازی شهری در دست اقدام است.

وی با بیان اینکه ارتقای فضاسازی و زیباسازی پارکها و تجهیز و بهسازی چشمههای بهداشتی انجام شده است، گفت: برودت هوا اجازه اجرای منظم روکش آسفالت را نداد و در ۱۰ روز آینده ورودی شهر از سمت شیراز و اصفهان و معابر، روکش آسفالت میشود.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد