19:08:57 - یکشنبه 7 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک ۱۰۹ میلیون تومانی کهگیلویه و بویراحمدی‌ها به سیل‌زدگان
کمک ۱۰۹ میلیون تومانی کهگیلویه و بویراحمدی‌ها به سیل‌زدگان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم خیر و نیکوکار این استان به‌منظور یاری به سیل‌زدگان شمال و جنوب کشور ۱۰۹ میلیون تومان کمک کردند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری با بیان اینکه بهمنظور کمک به خانوادههای مددجویان گرفتار سیل در پی بارشهای اخیر در کشور، ۷۰ پایگاه جمعآوری کمکهای مردمی در استان برپاشده است، گفت: مردم نیکوکار استان تاکنون ۱۰۹ میلیون تومان بهصورت نقدی و غیرنقدی به سیلزدگان استانهای گلستان، لرستان و خوزستان کمک کردهاند و این کمکها ادامه دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد به خسارت سیل به مددجویان هم استانی اشاره و بیان کرد: در پی بارندگیهای سیلآسا در استان خانوادههای زیادی از مددجویاندچار سیلگرفتگی شدهاند و خسارتهای زیادی به آنان وارد شده است.

وی افزود: طبق آمار اولیه ۴۸۶ خانوار مددجوی زیر پوشش حمایت این نهاد دچار خسارت ناشی از سیل شدهاند.

مبشری با اشاره به اینکه در حال بررسی وضعیت خانههای آسیبدیده مددجویان با کمک دهیاران و ادارات استانی هستیم و پس از برآوردهای لازم در نخستین فرصت نسبت به اختصاص کمک و تسهیلات لازم اقدام خواهیم کرد، افزود: دربارهطرحهای اشتغال مددجویان، کسانی که در حادثه اخیر آسیب به کسبوکار آنان وارد شده است، وام اشتغالزا با برآوردهایی که صورت میگیرد، پرداخت خواهد شد و در بخش مسکن مددجویان نیز کسانی که دچار آسیب شدهاند، تدابیر لازم اندیشیده میشود.

وی با بیان اینکه مردم شریف و ولایتمدار استان میتوانند براییاری سیلزدگان، کمکهای نقدی و غیر نقدی خود را به پایگاههای کمیته امداد در سراسر استان تحویل دهند، گفت: شمارهگیری کد #۹۹*۰۷۴*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه نیز یکی دیگر از راههای دریافت و جمعآوری کمکهای خیران و نیکوکاران برای کمک به خانوادههای مددجویان سیلزده است.

خبر جدید  سی سخت بادمای صفردرجه سردترین نقطه استان

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد