22:16:24 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلنگ زنی نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی در کهگیلویه
کلنگ زنی نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی در کهگیلویه
نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلسراه‌اندازی نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی در کهگیلویه شورای اسلامی افزود: با پیگیری‌های انجام شده زمینه راه‌اندازی نیروگاه برق ۵۰۰ مگاواتی در شهرستان کهگیلویه فراهم شده و به‌زودی این پروژه کلنگ‌زنی می‌شود. عدل هاشمی‌پور با بیان اینکه این نیروگاه با مشارکت صندوق بازنشستگی نفت و بخش […]

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلسراه‌اندازی نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی در کهگیلویه شورای اسلامی افزود: با پیگیری‌های انجام شده زمینه راه‌اندازی نیروگاه برق ۵۰۰ مگاواتی در شهرستان کهگیلویه فراهم شده و به‌زودی این پروژه کلنگ‌زنی می‌شود.

عدل هاشمی‌پور با بیان اینکه این نیروگاه با مشارکت صندوق بازنشستگی نفت و بخش خصوصی و شرکت‌های داخلی و خارجی راه‌اندازی می‌شود، گفت: خوشبختانه قرارداد خرید برق از سوی شرکت توانیر با سرمایه‌گذار نیز منعقد شده است.
وی عنوان کرد: عملیات تجهیز کارگاه و کلنگ‌زنی نیروگاه ۲۱ بهمن‌ماه امسال با حضور حسنوند رئیس کمیسیون انرژی و مسئولان استانی و شهرستانی در منطقه پادوک کهگیلویه انجام می‌شود.
نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تأمین برق پروژه‌های پتروشیمی دهدشت و سیمان سپوی کهگیلویه از دغدغه‌ها و محور فعالیت‌های ما بود که با ایجاد این نیروگاه، دغدغه تأمین نیروی برق رفع می‌شود.
هاشمی‌پور گفت: مشکل افت ولتاژ و نوسانات برق به‌ویژه در فصل‌های گرم سال از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم کهگیلویه است که با تولید برق در شبکه سراسری برطرف می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ارائه خدمات درمانی به مردم باید با اخلاق نیکو و صبروحوصله باشد
تبليغات