3:53:51 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلنگ احداث کارخانه «لوله های بدون درز» به زمین زده شد
کلنگ احداث کارخانه «لوله های بدون درز» به زمین زده شد
یاسوج-ایرنا- کارخانه «لوله های بدون درز »در سفر یک روزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در بهمئی کلنگ زنی شد.

به گزارش ایرنا،اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی که صبح روز دوشنبه به منظور کلنگ زنی، بهره برداری و بازدید از چند طرح عمرانی و اقتصادی به شهرستان بهمئی سفر کرده بودند در اولین گام کارخانه لوله های بدون درز بهمئی را کلنگ زنی کردند.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد در آیین کلنگ زنی این کارخانه گفت: لوله های تولیدی بهمئی برای مصارف صنایع نفت و گاز، پتروشیمی ها و پالایشگاه ها در کشور کاربرد دارد.
علی محمد احمدی با بیان اینکه، برای این کارخانه سه هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال هزینه خواهد شد، اظهار داشت: سالیانه ۱۰۰ هزار تن انواع لوله ۲ تا ۱۲ اینچ در این کارخانه تولید می شود.
وی تصریح کرد: براساس انعقاد قرارداد با سرمایه گذار، این طرح اقتصادی بین ۱۸ تا ۲۴ ماه راه اندازی می شود و یکهزار نفر اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم خواهد داشت.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه، استان وارد مرحله تازه ای از سازندگی شده است، گفت: علاوه بر داشتن گام های بزرگی در حوزه های آب، برق، گاز، طرح های عمرانی و زیر بنایی، افزون بر ۱۲ هزار میلیارد ریال طرح و پروژه فقط در حوزه راه استان در حال سرمایه گذاری داریم.
علی محمد احمدی افزود: توجه به مناطق کمتر توسعه یافته و کمتر برخوردار و اشتغالزایی از اولویت های مهم استان است.
استاندار، داشتن اراده قوی مدیران استان در توجه ویژه به پروژه ها و تسریع در روند اجرای طرح ها را از مهمترین توصیه های خود به آنها اعلام کرد.
وی ابراز داشت: تسهیل گری برای اشتغال و حمایت از سرمایه گذاران و توجه ویژه به بخش خصوصی در دستور کار مدیران استان قرار گرفته است.
احمدی عنوان کرد: همه مدیران دستگاه های اجرایی موظفند با اراده قوی و عزمی جدی موانع و مشکلات بر سر راه سرمایه گذاری را برطرف کرده و همه امکانات برای ورود امن سرمایه گذاران را فراهم سازند.
استاندار خاطرنشان کرد: زاگرس رنگین کمانی از ظرفیت ها، داشته ها و پتانسیل هاست و همه ما باید با تمام توان سعی در عمران و آبادانی نقطه به نقطه آن داشته باشیم.
احمدی به همه مدیران تاکید کرد که همراهی مستمر ،تسهیل گری مداوم و با شفاف سازی در روند اجرای طرح ها و فراهم کرذن زمینه ورود امن سرمایه گذاران مهمترین خواسته ها برای توسعه و پیشرفت استان باشد.
استاندار از همه بزرگان، معتمدین، ریش سفیدان و سیاسیون استان خواست با دلسوزی و همراهی برای توسعه و آبادانی هرجه بیشتر کهگیلویه وبویراحمد در کنار مدیران باشند و با تمام توان کمک کنند.
رئیس کمیسون انرژی مجلس شورای اسلامی هم امنیت، آسایش و آرامش خاطر سرمایه گذاران را یک اصل مهم برشمرد و از همه مردم استان به ویژه شهرستان بهمئی خواست با همراهی مسئولین سعی در فراهم کرذن زمینه برای جلب و جذب سرمایه گذاران کنند.
حسنوند از استاندار به جهت حمایت از سرمایه گذاران و تسریع در روند اجرای پروژه ها تقدیر کرد و افزود: ما نمایندگان با هدف کمک به دولت و اجرای درست و به موقع پروژه ها از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
وی اظهار داشت: کمیسیون انرژی نگاه ویژه ای به استان کهگیلویه وبویراحمد دارد و به عنوان یک نقطه مهم و استراتژیک انرژی و نفت و گاز قطعا به آن توجه خواهد داشت.
استان کهگیلویه وبویراحمد با بیش از ۷۲۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غربی کشور قرار دارد. بیش از ۳۰ درصد منابع نفت و گاز کشور در این استان است.
۹۹۲۹/۱۶۶۲

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه +فیلم
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات