20:06:11 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشت محصولات استراتژیک در کهگیلویه و بویراحمد بازنگری می‌شود
کشت محصولات استراتژیک در کهگیلویه و بویراحمد بازنگری می‌شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده کشت محصولات استراتژیک راهبردی با هماهنگی با استان‌های مجاور بازنگری می‌شود.

به گزارشخبرگزاری تسنیم از یاسوج، عزیز فیلی در نشست شورای حفاظت ازمنابع آب کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: به دلیل خشکسالیهای سالهای اخیر شاهد کاهش منابع آبها در نقاط مختلف استان هستیم که باید با آینده نگری در این زمینه تدبیری کنیم.

وی با اشاره به اینکه با بارندگیهای خوب امسال ولی امکان جبران خشکسالیهای اخیر در یک سال وجود ندارد، عنوان کرد: سیاستهای سازگاری با کم آبی با هماهنگی دو وزارتخانه نیرو و کشور اتخاذ شده و در دستور کار مسئولان و متولیان امر قرار دارد

فیلی استفاده از تمام ظرفیتها برای رویارویی با تهدیدهای ناشی کم آبی را ضروری دانست و افزود: امیدوارم سازمان مدیریت و برنامه ریزی در حد توان برای تامین اعتبارات مورد نیاز شرکت آب منطقهای از هیچ کمکی دریغ نکند.

وی خواستار پرداخت بدهی ۷۰ میلیارد ریالی برخی دستگاههای اجرایی به آب منطقهای شد و گفت: به طور حتم با تامین اعتبار مورد نیاز این شرکت بسیاری از مشکلات موجود و سد راه اجرای برخی پروژهها مرتفع میشود.

مدیرعامل شرکت آب منطقهای کهگیلویه و بویراحمد آبرسانی به شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی و روستاهای مسیر را یکی از بزرگترین پروژههای آبرسانی در استان عنوان کرد و ادامه داد: این پروژه به طول ۵۷ کیلومتر و اعتبار بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی – استانی، از روستای گرمز شهرستان بهبهان تا شهرستان بهمئی اجرایی میشود.

خبر جدید  استقرار اتوبوس سلامت در گچساران+فیلم

علی داودیمهر با اشاره به اینکهاین طرح با احداث برخی مخازن نگهداشت آب با ۳۰درصد پیشرفت در اولویت قرار دارد، بیان کرد: آبرسانی از سد کوثر به شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی و روستاهای حومه با توجه به افزایش جمعیت، تامین آب مورد نیاز صنایع شهرستان و اجرای برنامههای پدافند غیرعاملدر بهمن ماه سال ۸۹ آغاز بهکار کرد.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد