12:17:26 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کسب رتبه ۱۶ کشوری اوقاف کهگیلویه و بویراحمد در ثبت‌نامی حفظ و مفاهیم
کسب رتبه ۱۶ کشوری اوقاف کهگیلویه و بویراحمد در ثبت‌نامی حفظ و مفاهیم
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره امور قرآنی اوقاف کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه ۱۶ کشوری اوقاف در ثبت‌نام شدگان حفظ و مفاهیم نسبت به جمعیت استان خبر داد. عبدالمحمد نمازی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: امروز، […]

گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره امور قرآنی اوقاف کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه ۱۶ کشوری اوقاف در ثبت‌نام شدگان حفظ و مفاهیم نسبت به جمعیت استان خبر داد.

عبدالمحمد نمازی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: امروز، ۱۵ بهمن‌ماه بیش از ۴۰ نفر از برگزیدگان خانم و آقا ۱۸ سال به بالا مرحله شهرستانی گچساران در رشته‌های حفظ، مفاهیم، اذان، قرائت، تحقیق و تفسیرو دعاخوانی تجلیل شدند.
وی همچنین افزود: ۴۰ نفر خانم و آقا ۱۸ سال به بالا مرحله شهرستانی و استانی در دهه فجر امسال تجلیل خواهند شد.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه منابع آزمون حفظ و مفاهیم آماده شده، اضافه کرد: متقاضیان می‌توانند جهت تهیه منابع رشته‌های ثبت نامی خویش به ادارات اوقاف سطح استان مراجعه کنند.
نمازی از کسب رتبه ۱۶ کشوری اوقاف در ثبت نام شدگان حفظ و مفاهیم نسبت به جمعیت استان خبر داد و بیان کرد: همچنین اوقاف استان رتبه ۱۸ کشوری را در ثبت‌نامی بقاع متبرکه به خود اختصاص داده است.
وی در ادامه اظهارات خویش برگزاری محفل انس با قرآن و اعزام ۹ نفر از کارشناسان قرآنی اوقاف استان به دوره آموزشی ـ توجیهی شیراز از ۲۴ بهمن‌ماه را از برنامه‌های پیش رو تا پایان سال‌جاری ذکر کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ترویج سبک زندگی قرآنی در جامعه ضروری است
تبليغات