۲۰:۴۴:۳۲ - سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش تصادفات رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد با آموزش و فرهنگ‌سازی
کاهش تصادفات رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد با آموزش و فرهنگ‌سازی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: آموزش و فرهنگ‌سازی دو راهکار مهم در کاهش تصادفات رانندگی است.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازاستانداری کهگیلویه و بویراحمد، عزیز فیلی گفت:لازم است با اقدامات کوتاه مدت بازدارنده و اقدامات بلندمدت پیشگیرانه کمربندی یاسوج تا پایان ۱۵ تیر ایمنسازی شود.

وی در نشست کمیسیون ایمنی راهها با بیاناینکه تعداد تلفات تصادفات کمربندی یاسوج از پلیسراه شیراز تا اصفهان بالاست، اظهار کرد: باید سطح ایمنی این محور ارتقا یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارکهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه فرهنگ ترافیک و ایمنی جادهها باید ارتقا یابد، عنوان کرد: تا ۱۵ تیر آشکارسازی تابلوهای علائم و ایمنسازی در کمربندی انجام شود.

فیلی بیان کرد: تجربه ثابت کرده جداکردن جادههای دوخطه موجب کاهش ۵۰ درصدی تلفات و ۹۰ درصدی تصادفات میشود.

وی افزود: با توجه به اینکه جداکردن جادههای دوخطه موجب كاهش تصادفات جادهای و تلفات ناشی از آن خواهند شد، میطلبد نسبت به انجام این موضوع در محورهای استان اقدام شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارکهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: شهرداری یاسوج تا ۱۵ تیر نسبت به محصور کردن پایانه مسافربری قرنی و ساخت استراحتگاه رانندگان پیگیریهای لازم را انجام دهد.

فیلی با تأکید برضرورت اقدامات ایمنی برای کاهش تصادفات تصریح کرد: آموزش و فرهنگسازی دو راهکار مهم در کاهش تصادفات رانندگی است.

وی عنوان کرد: سه محور یاسوج ـ اصفهان، یاسوج ـ بهبهان و گچساران ـ بابامیدان جزءمحورهای شریانی استان هستند و باید در راستای ایمنسازی این مسیرها بیشترین تلاش را به کار گرفته شود.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/


منبع :: کاهش تصادفات رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد با آموزش و فرهنگ‌سازی
تبليغات
بانک پاسارگاد