18:34:21 - یکشنبه 7 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگروه‌های اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد در جهت رونق تولید فعال می‌شود
کارگروه‌های اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد در جهت رونق تولید فعال می‌شود
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال رونق تولید، گفت: کارگروه‌های اقتصادی استان اعم از کارگروه رفع موانع تولید و کارگروه اشتغال باید در سال جدید در جهت رونق تولید تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، علیمحمد احمدی ظهر امروز در دیدار نوروزی کارکنان ادارهکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: سال گذشته با وجود محدودیتهای کشور، گامهای بلندی برای توسعه استان برداشته شد و بسیاری از طرحهای نیمهتمام به بهرهبرداری رسید.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال رونق تولید، افزود: کارگروههای اقتصادی استان اعم از کارگروه رفع موانع تولید و کارگروه اشتغال باید در سال جدید در جهت رونق تولید تلاش کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گردشگری را جزء سه محور اصلی توسعه استان عنوان و بیان کرد: اقدامات خوبی در راستای ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری در استان صورت گرفته است.

احمدی صنعت گردشگری را صنعتی توام با اشتغالزایی و نشاط اجتماعی عنوان و ابراز کرد: در سال ۹۸ بایدصنعت گردشگری به نقطه عطف و قابل قبولی در توسعه استان دست پیدا کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد هم در این دیدار گفت: در تعطیلات نوروز امسال یک میلیون و ۳۹۵ هزار و ۷۸۳ نفر از جاذبههای گردشگری این استان اعم از تاریخی، طبیعی و مذهبی بازدید کردند.

محمود باقری افزود: در این ایام همچنین ۶۹۲ هزار و ۳۲۱ نفر در اماکن اقامتی استان اعم از هتلها، مهمانسراها، خانهمسافرها، بومگردیها، کمپها، مدارس و غیره اسکان یافتند.

خبر جدید  محتکران همدستان دشمنان ملت و نظام

باقری گفت: در این مدت اکیپهای بازرسی به صورت مستمر از تأسیسات گردشگری و مراکز خدماتی و رفاهی استان بازدید کردند که در این راستا حدود یک هزار و ۷۱ مورد بازدید انجام شد.

وی عنوان کرد: ۱۰۰ کارگاه صنایع دستی در استان داریم که امسال در راستای رونق تولید و عمل به شعار سال تعداد این کارگاهها را افزایش میدهیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد احیا هنرهای فراموش شده صنایع دستی، رونق اشتغال در حوزه گردشگری و حفظ و مرمت بناهای تاریخی را از دیگر برنامه های این ادارهکل در سال ۹۸ عنوان کرد.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد