2:30:09 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارکرد رسانه ملی فراتر از جریان های سیاسی است
کارکرد رسانه ملی فراتر از جریان های سیاسی است
یاسوج- ایرنا- معاون امور استان های رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی یادآور شد که کارکرد و رسالت ذاتی رسانه ملی فراتر از جریان های سیاسی است و رویکرد آن حمایت قاطع و تبیین خدمات دولت برآمده از رای مردم است.

به گزارش ایرنا، علی دارابی روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: البته امکان دارد که مسئولان و بسیاری از کارکنان در رسانه ملی گرایش سیاسی خاص خود را داشته باشند اما حق ندارند وابستگی جریانی خود را در عرصه کار و اجرا دخالت دهند.
دارابی تصریح کرد: صدا و سیما به عنوان رسانه فراگیر و تاثیرگذار ، مستقل و فراقوه ای است.
وی ادامه داد که رسانه ملی با صدای بلند اعلام می کند که زبان گویا و رسای خدمات دولت برآمده از رای ملت است.
دارابی یادآور شد: حتی برخی بهانه می کنند که صدا و سیما دولتی شده و این موضوع را دستاویزی برای خرده گیری از این رسانه کرده اند که البته آنها بدانند که رسانه ملی موظف است خدمات دولت را که در حقیقت همان دستاوردها و اقدامات نظام است با افتخار بازگو کند.
معاون رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی گفت: رهبر فرزانه انقلاب در هر دیداری که با مسئولان این سازمان داشته اند مرتب بر حمایت قاطعانه از دولت تاکید دارند.
وی ادامه داد: رهبری گفتند که امروز دولت در خط مقدم و در میدان اجراست و صدا و سیما از هرگونه کمک از این دولت دریغ نکند.
وی دشمنی و القای ناکارآمدی دولت و نظام به عنوان هدف راهبردی و رسانه ای دشمن در شرایط کنونی و در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب را یادآور شد و گفت: صدا و سیما در راستای ترویج گفتمان امید وظیفه خود می داند که خدمات و دستاوردهای دولت را برجسته سازی و در سطح وسیع تبیین کند.
معاون امور استان های سازمان صدا و سیما گفت: البته رسانه ملی پناهگاه مردم نیز هست و از سیاست های راهبردی و مورد تاکید این نهاد همواره روشنگری، مطالبه گری، پرسشگری از روند ارائه خدمات به مردم در جای جای این مرز و بوم است.
دارابی همچنین پیوست رسانه ای توسعه پایدار در سطح استان ها را از دیگر رسالت ها و راهبردهای سازمان صدا و سیما ذکر کرد و افزود که امروزه عملیاتی کردن اطلس فرهنگی استان ها به عنوان یکی از برنامه های راهبردی در اولویت کاری مدیران صدا و سیما قرار گرفته است.
وی تصریح کرد که امروزه ایران اسلامی با حفظ همان شعارهای راهبردی اوایل انقلاب و با مذاهب، قومیت ها، لهجه ها، زبان ها و آیین ها و رسوم گوناگون مسیر توسعه و پیشرفت همه جانبه خود را با قوت و جدیت دنبال می کند.
دارابی با بیان اینکه این دستاوردهای بزرگ با تقدیم بیش از ۵۰۰ هزار شهید، جانباز و ایثارگر بدست آمده گفت که حفظ و صیانت از این آرمان ها به مراتب و در شرایط کنونی با وجود هجمه های وسیع فرهنگی دشمن ، بسیار سخت است.
امیر رئوف در این آیین به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات یوسف افشارنیا مدیرکل سابق نیز تجلیل شد.
افشارنیا نیز روز گذشته در آیینی به عنوان مدیرکل جدید مرکز صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری معرفی شده بود.
۳۰۱۶/۱۶۶۲

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  انتقال برخی از پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات