11:29:10 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارخانه «ساورز» باشت بعد از سال‌ها تعطیلی تعیین تکلیف می‌شود
کارخانه «ساورز» باشت بعد از سال‌ها تعطیلی تعیین تکلیف می‌شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه صنایع و واحدهای تولیدی پای کار این استان قاطعانه مورد حمایت قرار می‌گیرند، گفت: کارخانه «ساورز» باشت بعد از سال‌ها تعطیلی تعیین تکلیف می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، جعفر گوهرگانی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: کارخانه ساورز باشت به دلیل داشتن بدهی مالیاتی از دریافت تهسیلات بانکی برای راه اندازی مجدد محروم شده است.

وی عنوان کرد: ضروری است بانک کشاورزی به همراه نماینده سازمان جهاد کشاورزی و استانداری بازدیدی از کارخانه تعطیل شده ساورز باشت داشته باشند و در صورت مهیا بودن شرایط تولید در این کارخانه نسبت به تقسیط بدهی قبلی و ارائه تسهیلات جدید اقدام کنند.

گوهرگانی با تاکید بر اینکه از هیچ کوششی برای کمک به صنایع پای کار دریغ نمیکنیم، ابراز کرد: البته به گونهای نبوده که ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بهانهای برای فشار به ادارت باشد ولی انتظار میرود سرمایه گذاران واقعی حمایت شوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بانکها و دستگاههای اجرایی متولی تولید و اشتغال احساس نکنند به هر بهانهای تصمیم به اجرای خواسته سرمایه گذاران داریم.

گوهرگانی با اشاره به اینکه برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن میکنیم، ادامه داد: سرمایه گذاری که میلیاردها تومان هزینه کرده و امروز با یک تصمیمگیری کوچک تمام مشکلات واحدی تولید آن رفع می شود، نباید کاری کنیم که به زمین بخورد.

وی خطاب به اداره مالیات و سازمان تامین اجتماعی گفت: سازکار تقسیط بدهی تولید کنندگانی که پای کار بوده و دنبال راه اندازی واحد تولیدی خود هستند، فراهم کنید و از مسدود کردن حسابها و فشار بر تولید کنندگانی که دنبال کار هستند و تسهیلات را به انحراف نبردهان، خودداری شود.

خبر جدید  لزوم بهینه سازی مصرف آب کشاورزی در سرفاریاب

گوهرگانی با اشاره به مشکل تامین آب شرکت بهنوش گچساران افزود: تامین ۱۲ هزار متر مکعب آبیاری این کارخانه جزو مصوبات قبلی بوده که باید توسط آبفای شهری با تعرفه صنعتی و از طریق سد کوثر اجرایی شود که امروز با ۹ هزار متر مکعب آن موافقت شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: برداشت آبهای زیرزمینی ظلم به کشاورزان بوده و باید اصولی حل و از سد کوثر تامین شود.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد