1:58:52 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چابک‌سازی سازمانی از اولویت‌های مراکز دانشگاهی باشد
چابک‌سازی سازمانی از اولویت‌های مراکز دانشگاهی باشد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: چابک‌سازی سازمانی و توجه ویژه به پژوهش‌های نو و خلاقانه از اولویت‌های مراکز علمی و دانشگاهی باشد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کهگیلویه و بویراحمد، علیمحمد احمدی در جمع مسئولان پارک علمی و فناوری گفت: چابکسازی سازمانی و توجه ویژه به پژوهشهای نو و خلاقانه از اولویتهای مراکز علمی و دانشگاهی باشد.

وی افزود: پیشرفت و توسعه امروز و آینده استان در گرو خلاقیت، نوآوری و تولید ایدههای سازنده کاربران است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد توجه ویژه به امر پژوهش و طرحهای تحقیقاتی را از راهبردهای اساسی برشمرد و تأکید کرد: سعی شود نگاههای دانشبنیان و توسعهمحور بر فضای پارک علم و فناوری حاکم باشد و از هرگونه نگاه غیرعلمی دوری شود.

احمدی حمایت همهجانبه از مراکز علمی و دانشگاهی را از رسالتهای مهم خواند و افزود: برهمین اساس انتظار میرود مراکز علمی، دانشگاهی و پارک علم و فناوری نگاهی متفاوت و نو به فضای استان داشته باشند و با تولیدات پژوهشهای توسعهمحور نقش مهمی در پیشرفت همهجانبه استان ایفا کنند.

وی تصریح کرد: چابکسازی سازمانها و دستگاهها از دیگر ضروریاتی است که امروزه باید صورت پذیرد و سعی کنیم از تفکر ساختمانسازی، خرید املاک و توسعه فضاهای فیزیکی دوری کنیم.

احمدی بیان کرد: باید به جای ساخت و سازهای غیرضرور اداری به فکر چابکسازی سازمانی، نیروی انسانی خلاق و متفکر باشیم و فرهنگ توسعهسازی را در جامعه گسترش دهیم.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تحصن معلمان غیربومی دیشموک
تبليغات
بانک پاسارگاد